Kripto HaberleriHaberlerCoinbase'de yeni kripto paralar listelenecek

Coinbase’de yeni kripto paralar listelenecek

Takip et

Coinbase borsası aldığı karar ile birlikte daha fazla kripto parayı listelemek yönünde karar kıldı. Borsa, aldığı bu karar ile birlikte henüz borsada olmayan ama istekler arasında bulunan bazı kripto paraları ekleyerek alım ve satım yapılmasına imkan tanıyacak olduğunu açıkladı. Borsanın bu adımı ile birlikte, yatırımcılar hangi kripto para birimlerinin eklenecek olduğunu düşünmeye başlarken resmi olarak hangi kripto para birimlerinin eklenecek olduğu konusu ile ilgili olarak basına belirli bir bilgi verilmemesi dikkat çekti.

Bitcoin her borsada listeleniyor

Bitcoin tüm kripto para borsalarında listelenirken, henüz bazı borsalarda Bitcoin Cash listelenmiyor bile. Ne kadar fazla kripto para listelenir ise bir o kadar daha fazla yatırımcının tercih noktası olmanın en etkili karar olduğunu bilen yatırımcılar, bu sayede kripto para borsalarının oldukça fazla kripto para sunması ve daha fazla kripto para satışı yaparak kendi adlarından sıklıkla söz ettirebilecek olduklarını düşünüyor. Borsalarda sunulan kripto paralar için yatırımcılar ”ne kadar fazla olursa o kadar daha fazla seçenek olur” diye düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları