coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCoinbase'in Bu Altcoini Gizli Gizli Topladığı İddia Edildi!

Coinbase’in Bu Altcoini Gizli Gizli Topladığı İddia Edildi!

Nansen verilerine göre Coinbase’in yatırım kolu olan Coinbase Ventures, Aerodrome Finance (AERO) yatırımı yapıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’in yatırım kolu olan Coinbase Ventures, Aerodrome Finance (AERO) yatırımı yapıyor.

Kripto analiz platformu Nansen verilerine göre, Coinbase Ventures daha önce piyasadan kendi altcoini AERO satın aldığını duyuran Aerodrome’un ardından gizli gizli AERO alımı yaptı.

Nansen’in bulduğu Coinbase Ventures cüzdan adres bilgilerine göre Coinbase toplamda en az 4,7 milyondan fazla AERO (2,7 milyon dolar değerinde) satın aldı.

“Aerodrome Finance, piyasadan edinilen AERO tokenlara sahip olduğunu açıkladığından beri, satın alma işlemini gerçekleştiren Coinbase Girişim Adresini ortaya çıkardık.

Ve tahmin et ne oldu? Coinbase Venturs almaya devam etti.

Toplamda en az 4,7 milyondan fazla AERO (2,7 milyon dolar) satın aldılar.

Coinbase Ventures’ın satın aldığı tüm token’lar daha geniş Aerodrome Finance ekosistemi içinde kilitlendi.”

Aerodrome Finance daha önce Coinbase Ventures pazarının liderliğindeki Base Ecosystem Fund’ın AERO token’larını satın aldığını açıklamıştı.

Coinbase Ventures’ın AERO token’larını satın almasının ardından Aerodrome Finance (AERO) fiyatı %500’ün üzerinde artış kaydetti. Son bir haftada %18 yükseliş yaşayan AERO son 24 saatte %1 düşüş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları