AltcoinHaberler

Coinbase’in Listeleyeceğini Duyurduğu Yeni Altcoinin Fiyatı Tırmanışa Geçti!

ABD'nin en büyük borsası olan Coinbase'in listeleyeceğini duyurduğu altcoinin fiyatı haberin ardından yükseliş yaşadı.

Coinbase’in yakında listeleyebileceğini açıklamasının ardından metaverse altcoini Sandbox (SAND) fiyatında bir yükseliş yaşadı.

Coinbase’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük borsa olduğu göz önüne alındığında, bu hamlenin SAND’a fayda sağlaması bekleniyor. Borsa duyuruyu bir tweet ile yaptı.

Coinbase SAND Altcoinini Yol Haritasına Ekledi

SAND tokeni, haberin ortaya çıkmasından bu yana %10’nun üzerinde bir artış kaydetti. Bu, Sandbox tokeninin en büyük oyun tokenleri arasında en çok kazanan coin olmasını sağladı. Sand, bu yazının yazıldığı anlarda göre ortalama olarak 1.33 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Daha önce Coinbase, Ethereum ağına dayalı yaklaşık 45 farklı ERC-20 tokeni ve Solana ağına dayalı 6 SPL tokeni ekleyeceğini açıklamıştı.

İlgili Haber
Coinbase Bu Altcoini Listeledi, Fiyat Yükselmekte Zorlanıyor!

Oyun Tokenleri Eski Günlerini Özlemle Anıyor

Oyun kategorisi tokenleri, geçen hafta yaşanan büyük piyasa çöküşünün sırasında büyük kayıplar yaşamıştı. SAND altcoini son 30 gün içinde yaklaşık olarak %54 oranında değer kaybetti.

Sand’in son fiyat artışı, tokenın bir şekilde kaybının bir kısmını karşılamasına yardımcı oldu. CoinMarketCap verilerine göre SAND, yaklaşık 1.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünyanın en büyük üçüncü oyun tokeni olarak piyasada işlem görüyor.

Sandbox, daha önce yaptığı açıklamasında işlemlerini daha ucuz, daha yeşil ve enerji verimli hale getirmek için ekosistemlerini Polygon üzerine taşıyacaklarını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu