BitcoinHaberler

Coinbase’in Nasdaq’ta Listelenmesinin Bitcoin’e (BTC) Etkisi Ne Olacak? “70.000$’a Çıkabilir”

Coinbase'in halka arzına kısa süre kala Bitcoin hareketlendi.

Bitcoin’in 63262$ seviyesine çıkarak rekor tazelemesi ile birlikte gözler yine ona çevrildi. Nisan ayı boyunca Bitcoin hakimiyetinin düşmesi ile birlikte altcoinlerde güzel yükselişler görüldü.

Bu süreçte 55.000$ üzerinde akümüle olan Bitcoin, Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesine kısa süre kala rekoru tazeledi ve 62.000$ üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Haftasonu yazdığımız analizlerde bu hafta yaşanacak Coinbase listelenmesinin fiyata olumlu etki etmesini beklediğimizi belirtmiştik.

Yarın listelenmesi beklenen Coinbase’e beklentilerin üzerinde bir talep olacağı ve bununda Bitcoin’in fitilini ateşleyeceği düşünülüyor.

CNBC’ye konuşan CoinShares baş stratejisti Meltem Demirors; ” Özel piyasalarda Coinbase’in değeri şuan da 147 milyar dolar. Bu Coinbase’i Goldman Sachs’tan daha büyük yapıyor. ” dedi.

Bunun yanı sıra Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone Coinbase listelemesinin Bitcoin’e olacak muhtemel etkisini paylaştı.

Deneyimli analist Tesla’nın Bitcoin yatırımını açıklamasının ardından oluşan fiyat hareketleri üzerinden bir karşılaştırma yaparak, Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesinin bir sonraki 10.000$’lık hareketin fitilini ateşleyeceğini ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu