binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBasın BülteniCoinEx Bitcoin Pizza Gününü "One Bite of Bitcoin" Kampanyası ile Kutluyor

CoinEx Bitcoin Pizza Gününü “One Bite of Bitcoin” Kampanyası ile Kutluyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CoinEx, Bitcoin Pizza Günü’nde “One Bite of Bitcoin” kampanyasını başlatarak küresel kripto para topluluğunu kutlamaya ve festival havasını solumaya davet ediyor.

Bitcoin Pizza Günü, Laszlo Hanyecz’in 22 Mayıs 2010’da 10.000 BTC’yi iki pizzayla takas ettiği ve Bitcoin’in kullanım alanları açısından önemli bir dönüm noktasını simgeleyen tarihi olayın anısına her yıl 22 Mayıs’ta düzenlenen bir kutlamadır.

“One Bite of Bitcoin” hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak aşağıdaki etkinliklerle kutlanacaktır:

Bitcoin’e Bir Çizgi: Katılımcılar, CoinEx’in resmi Twitter/X hesabında belirlenen gönderide Bitcoin’in beklentilerine ilişkin bakış açılarını özetleyen sloganlar oluşturmaya davet ediliyor. En yenilikçi ve etkileyici slogan, CoinEx tarafından 10.000 CET ile ödüllendirilecektir.

Diliminizi Paylaşın: Katılımcılar, CoinEx’in resmi Twitter/X hesabında belirlenen gönderinin yorumunda pizzalarıyla çekilmiş bir fotoğraflarını veya yapay zeka ya da diğer araçlarla oluşturulmuş bir pizza görüntüsünü paylaşmaya davet ediliyor. En iyi çalışmaya 10.000 CET ödül verilecektir.

Yüzyüze Buluşma: Yüzyüze düzenlenen  buluşmalar Brezilya, Kamerun, Hindistan, Endonezya, Malezya, Nijerya, Filipinler, İspanya ve Vietnam dahil olmak üzere belirlenen yerlerde düzenlenecektir. Buluşmalar, yerel kültüre uyum sağlamak için pizza salonlarında, yemek kamyonlarının yanında, pizza servisi yapılan toplantılar gibi çeşitli şekillerde gerçekleştirilecek. Daha fazla ayrıntıya CoinEx’in bölgesel Twitter/X hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen CoinEx’in resmi web sitesini ziyaret edin veya bizi sosyal medya platformlarından takip edin.

CoinEx Hakkında

2017 yılında kurulan CoinEx, işlemleri kolaylaştırmaya kendini adamış küresel bir kripto para borsasıdır. Platform, 200’den fazla ülke ve bölgede 5 milyondan fazla kullanıcı için spot ve marj işlem, vadeli işlem, takas, otomatik piyasa yapıcı (AMM) ve finansal yönetim hizmetleri sunmaktadır.

“Kaliteli, hızlı ve kapsamlı” listeleme stratejileriyle CoinEx, 1000’den fazla token ve 1400’den fazla işlem çiftini listelemiştir. Bu kapsamlı seçim, kullanıcıların yeniliğin ön saflarında yer alan en yeni kriptolara erişmesini sağlar. CoinEx, kuruluşundan bu yana “önce kullanıcı” hizmet ilkesine kararlılıkla bağlı kalmıştır. CoinEx, eşitlikçi, saygılı ve güvenli bir kripto para işlem ortamını beslemek gibi samimi bir niyetle, kullanımı kolay ürünler sunarak farklı deneyim seviyelerine sahip bireylerin kripto para dünyasına zahmetsizce erişmesini sağlar.

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail