Haberler

Coinexchange.io Kapatılıyor!

Coinexchange.io kripto para borsasının kapanacak olduğu açıklandı.

Nexo

Coinexchange.io isimli kripto para birimi borsası bir süre önce başlayan finansal sıkıntılar nedeniyle zorluklar yaşamaya başladı. Altkoin satışları ile bilinen kripto para birimi borsasının yaşadığı finansal sıkıntılar nedeniyle kapanacak olduğu açıklanırken, kripto para borsasında herhangi bir iflas durumunun olmadığı ve altkoin sahiplerinin paralarını çekebilecek oldukları açıklandı.

15 Ekim 2019 tarihinde tüm işlemlerin durdurulacağını açıklayan kripto para birimi borsası yöneticileri, artık gelirlerin giderleri karşılamadığını ve bu sebeple yatırımcıların 15 Ekim 2019’a kadar para yatırma ve çekme işlemlerine devam edebileceklerini ardından ise devam edemeyecek olduklarını açıkladı. Coinexchange.io borsasının kapanacak olması kripto para birimi yatırımcılarını etkilemeyecek olsa da bir borsanın ekonomik nedenler dolayısı ile kapanması üzücü. Altkoin yatırımcıları yine büyük kripto para birimi borsalarını kullanmak zorundalar ve altkoin satışları yapan kripto para borsaları birçok kez bu tür sorunlar ile karşı karşıya riski ile hizmet sunuyorlar. Bitcoin satışlarının daha fazla olması ve daha fazla borsalara kazanç getiriyor olması dolayısı ile büyük kripto para borsaları büyük paralar kazanıyorlar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı