CoinmarketcapHaberler

CoinMarketCap 1 Nisan’ı Es Geçmedi

Tuvalet kağıdı tokenları Bitcoin'i bile solladı, görenler hayrete düştü.

Binance tarafından satın alınacağı haberleriyle dikkatleri üzerine çeken CoinMarketCap bugün kullanıcılarına küçük bir 1 Nisan şakası yaptı. Platforma girenler gözlerine inanamadı çünkü Toilet Paper Token (TPT) son 24 saatte yüzde 1123 artışla Bitcoin’i bile sollayarak liste başı olmuştu.

Coronavirüs salgınının etkileri tüm dünyayı tedirgin etmeye ve insanları diken üstünde evlere hapsetmeye devam ederken CoinMarketCap gibi şirketlerin insanları biraz olsun rahatlatmaya yönelik bu tür hareketleri yüzleri bir nebze de olsa güldürüyor.

Ayrıca ilk sırada listelenen Toilet Paper Token’ın grafiği de siteye girenleri bir hayli güldürdü.

Bilindiği gibi karantina uygulamalarının artması sonucu hijyen ürünlerine olan rağbet artmış hatta tuvalet kağıtlarının tedariki noktasında birçok yerde ciddi sıkıntılar yaşanmıştı.

Bu durum tuvalet kağıtlarının fiyatlarının da ciddi oranda artmasına neden olmuştu ve bir süre önce
bir geliştirici tarafından Toilet Paper Coin (TPC) adı altında bir altcoin oluşturulmuştu. “Zor zamanlar için küresel dijital para” mottosuyla piyasaya sürülen tokenlar kaliteli 3 katlı tuvalet kağıdı ve Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenı ile destekleniyor.

İlgili Haber
CoronaCoin'den Sonra Şimdi De Toilet Paper
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu