AltcoinHaberler

CoronaCoin’den Sonra Şimdi De “Toilet Paper” Coin Çıktı!

Toilet Paper Coin “Zor zamanlar için küresel dijital para” mottosuyla piyasaya sürüldü.

Bir süredir dünyanın gündemini meşgul eden en önemli olay şüphesiz coronavirüs oldu. Virüsün birçok ülkeye yayılması sonucu hijyenle ilgili her türlü malzeme de kara borsaya çıkmış durumda. Hasta maskesi ve doktor eldivenlerinin ardından tuvalet kağıtlarına olan rağbeti karşılamakta zorlanan şirketler üretim sayılarını hızla artırıyor. Tam da bu gelişmelerin ortasında piyasaya sürülen CoronaCoin’den sonra şimdi de Toilet Paper Coin (TPC) çıkarıldı.

Alman bir yazılımcı tarafından geliştirilen Toilet Paper Coin “Zor zamanlar için küresel dijital para” mottosuyla piyasaya sürüldü. Söz konusu kripto para, kaliteli 3 katlı tuvalet kağıdı ve Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenı ile destekleniyor.

Duyanlara “Yok artık!” dedirten TPC, dayanak varlığın volatilitesi sebebiyle stabilcoin olarak kabul edilmiyor tabii ki de ancak kriz anlarında “güvenli bir liman” şeklinde tanımlanıyor.

Nasıl İşliyor?

Her bir TPC tokeni transferi ile fiziki 3 katlı tuvalet kağıtlarının takas edilmesinin mümkün olduğu dile getiriliyor ayrıca her bir TPC’nin 3 katlı veya 500 yapraklı fiziki bir tuvalet kağıdı rulosuna eş değer olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu