coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCoinmarketcapCoinMarketCap'ten Shiba Inu Topluluğuna Yeşil Işık!

CoinMarketCap’ten Shiba Inu Topluluğuna Yeşil Işık!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CoinMarketCap-SHIB iş birliği şu sıralar gündemi meşgul eden haberler arasında yer alıyor. CoinMarketCap “solucan deliği” adresleriyle ilgili problemleri çözmek adına Shiba Inu ekibiyle ılımlı bir iş birliği yoluna gitti.

Shiba Inu‘nun resmi Twitter hesabında konuyla ilgili paylaşılan bir tweette son CoinMarketCap olayı hakkında bir güncelleme sağlandığı ve en iyi kripto para sıralaması web sitesinin “solucan deliği” adresleriyle ilgili son sorunları çözmek için coin’in geliştiricilerine zaten ulaşıldığı belirtildi.

Bir süre önce Shiba Inu topluluğu tarafından 3 “Ethereum katili” (Binance Smart Chain, Terra ve Solana) üzerinde “kriptonun ön sayfasında” görüntülenen 3 sahte akıllı sözleşmeye dikkat çekildi. Topluluk Ethereum olmayan herhangi bir adresin aslında geçersiz olduğunu diğer zincirlerdeki adreslere gönderilen jetonların sonsuza dek kaybolduğunu belirtti.

Olayın ardından CoinMarketCap’ten hızlı bir açıklama gelmiş ve bunların aslında jetonun sarılmış sürümleriyle zincirler arası işlemler için “solucan deliği köprüleri” olduğu ifade edilmişti. Bu nedenle de belirtilen adreslerin kötü amaçlı olmadıkları ve esasında kullanıcı deneyimini geliştirme amacı güttükleri belirtilmişti.

Tüm bunların akabinde ise Shiba Inu ekibi iş birliği içerisinde hareket etmenin önemini kabul etti fakat bu tür köprülerin sunduğu güvenlik seviyesinde temel sınırlar olduğunun da altını çizdi. Konuyla ilgili CoinMarketCap’i sahte akıllı sözleşme adreslerini listeleme suçlamaları konusunda geri adım atmakla da suçlayan topluluk, bir dizi eleştiri yayınladı.

Bundan bir süre önce DOGE topluluğu da kripto para biriminin dolaşımdaki arzını yanlış gösterdiği için CoinMarketCap’i eleştiri yağmuruna tutmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail