coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluCovesting, COV Tokenlerinin Bir Kısmını Yaktı: Coin Yakımı Ne Anlama Geliyor?

Covesting, COV Tokenlerinin Bir Kısmını Yaktı: Coin Yakımı Ne Anlama Geliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

PrimeXBT platformunda bulunan Covesting (COV), yatırımcılarını sevindirecek bir habere imza attı. Tokerlerin bir kısmını yakacaklarını ifade eden Covesting, bu yolla dolaşımdaki arzı düşüreceklerini ifade etti.

Zaman zaman birçok coinde uygulanan coin yakma işlemi sonucunda, ilgili kripto paranın arzını düşürdüğü için bu durumun fiyata olumlu olarak yansıması beklenir.

Covesting, kabaca 124.946 USD’ye eşdeğer olan 186.127 COV tokenini yaktığını duyurdu ve ilerleyen dönemde toplam arzın yüzde 50’sinin yakılarak yok edileceğini ve dolaşımdaki arzın tamamen azaltılıp değer artışının amaçlandığını ifade etti.

Covesting Nedir?

PrimeXBT’nin Covesting şirketi ile ortaya koyduğu bu sistem sayesinde yatırım kopyalama işleminin önünü açtı.

Yani tecrübesiz bir yatırımcıysanız takipçi olarak kendinize tecrübeli bir yatırımcı seçebilirsiniz. Bu yolla uzmanlar tarafından yapılan işlemleri ve atılan adımları kopyalayarak onlar gibi kazanç sağlayabilirsiniz. Bu yatırımcılar takipçi sayısı nispetinde para kazanırken, onları takip eden yatırımcılar ise yapılan işlemlerden kar etmiş olurlar.

PrimeXBT tarafından günlük olarak sağlanan istatistikler doğrultusunda yatırımcılar istedikleri yatırımcıyı takip edebilir ve bunun karını COV olarak kazanabilirler.

COV şu an için Kucoin ve Uniswap’ta mevcuttur. Ancak PrimeXBT platformunda da COV tokenine rahatlıkla erişilebilir. İleride ilk 10 kripto para içerisine girmeyi bekleyen COV token yatırımına bir göz atmak için hemen keşfedebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail