coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCraig WrightCraig Wright'a Yeni Bir Borç Darbesi Daha !

Craig Wright’a Yeni Bir Borç Darbesi Daha !

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Craig Wright, Kleiman ailesinin yasal olarak avukatlığını yapan ofis tarafından yeni bir emir ile karşı karşıya kaldı. Davayı kaybettiği için 650 bin Amerikan Dolarını bulan avukatlık ücretlerinin Craig Wright tarafından ödenmesi gerektiği uyarısında bulunan avukatlar, bu ödemenin en kısa süre içerisinde derhal kendilerine yasalar kapsamında yapılmak zorunda olduğunu ve bu ödemeyi beklediklerini açıkladı.

Elindeki Bitcoin’lerin yarısını ödeme emrine rağmen mahkemeye sürekli erteleme isteğinde bulunan ve en sonunda Satoshi Nakamoto olmadığını kendi eli ile kanıtlamak zorunda kalan ancak iş işten geçmiş olan Craig Wright bugünlerde 650 bin dolar daha borçlandı.

Elinde böylesi yüksek bir paranın olup olmadığı bile bilinmeyen Craig Wright’ın bu konuda büyük bir borç ve hapis cezası ile karşı karşıya olabileceği her an gündemde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail