Craig WrightHaberler

Craig Wright’a Yeni Bir Borç Darbesi Daha !

'Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş' sözünün ve 'yalancının mumu akşama kadar yanarmış' sözünün örneği Craig Wright

Craig Wright, Kleiman ailesinin yasal olarak avukatlığını yapan ofis tarafından yeni bir emir ile karşı karşıya kaldı. Davayı kaybettiği için 650 bin Amerikan Dolarını bulan avukatlık ücretlerinin Craig Wright tarafından ödenmesi gerektiği uyarısında bulunan avukatlar, bu ödemenin en kısa süre içerisinde derhal kendilerine yasalar kapsamında yapılmak zorunda olduğunu ve bu ödemeyi beklediklerini açıkladı.

Elindeki Bitcoin’lerin yarısını ödeme emrine rağmen mahkemeye sürekli erteleme isteğinde bulunan ve en sonunda Satoshi Nakamoto olmadığını kendi eli ile kanıtlamak zorunda kalan ancak iş işten geçmiş olan Craig Wright bugünlerde 650 bin dolar daha borçlandı.

Elinde böylesi yüksek bir paranın olup olmadığı bile bilinmeyen Craig Wright’ın bu konuda büyük bir borç ve hapis cezası ile karşı karşıya olabileceği her an gündemde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı