Ana SayfaBorsaCrypto.com Kripto Para Borsasından Önemli Apple Pay Adımı!

Crypto.com Kripto Para Borsasından Önemli Apple Pay Adımı!

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Crypto.com, önemli bir entegrasyon adımı attı.

Son dönemde bir nebze gözden düşen kripto para borsası yeniliğin vaktinin geldiğini düşünmüş olacak ki buna yönelik bir adım attı. Crypto.com resmi olarak Apple Pay entegrasyonunu duyurdu.

Crypto.com, Apple Entegrasyonuna Kavuştu

Apple direkt olarak kripto para ödemelerini desteklemiyor olsa da Crypto.com sayesinde uygulama içi satın alımlarda kripto para imkanı sunulacak.

Crypto.com üzerinden artık direkt olarak Apple Pay aracılığıyla kripto para alınıp satılabilecek. Satın alımlar Apple Pay üzerinden hem kredi hem banka kartı ile yapılabilecek.

Bu yeni gelişme ile kullanıcı tecrübesinin bir nokta daha iyileştirilmesi planlanıyor.

Kripto para borsası işlemleri kolaylaştırabileceği ve aynı zamanda güvenliğin tehlikeye atılmamasını sağlayacağı sebebiyle müşterileri için bu özelliği dahil etme kararını aldı.

Buna ek olarak kripto para satın alırken ödeme yöntemi olarak Apple Card kullanan kişiler direkt olarak alışverişlerinde Günlük Nakit adı altında %2 ek gelir elde edebilecekler.

Apple Pay şu an sadece ABD’deki kullanıcılar tarafından Crypto.com üzerinde kullanılabilmekte ancak borsa ilerleyen tarihlerde başka ülkelere de bu özelliği getirmeyi planlıyor.

Bu yeni hizmet aslında kripto para birimlerinin ana akım kabule bir adım daha yakın olduğunu göstermektedir. 200 milyon küresel kullanıcısı bulunan Apple Pay, Crypto.com için büyük bir adım.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları