binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCryptoQuant Analisti Boğada Takip Edeceği Altcoini Açıkladı: "Bitcoin ve Rakiplerini Geride Bıraktı!"

CryptoQuant Analisti Boğada Takip Edeceği Altcoini Açıkladı: “Bitcoin ve Rakiplerini Geride Bıraktı!”

CryptoQuant analisti, Toncoin'in 2024'ün başından bu yana Bitcoin'den %118 oranında daha iyi performans gösterdiğini ve diğer popüler birinci katman zincirlerini (L1) geride bıraktığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin SEC’in Ocak ayında spot ETF’leri onaylamasından sonra büyük bir yükseliş kaydetti.

Ancak bazı altcoinler var ki yükselişleriyle BTC‘yi bile geride bıraktı. Bu altcoinlerden biri de Toncoin (TON) oldu.

Toncoin’in performansını analiz eden CryptoQuant analisti, TON’un 2024’ün başından bu yana Bitcoin’den %118 oranında daha iyi performans gösterdiğini ve diğer popüler birinci katman zincirlerini (L1) geride bıraktığını söyledi.

Popüler katman 1 blok zincirlerinden TON ve BNB’nin 2024 yılında Bitcoin’den anlamlı bir şekilde daha iyi performans göstermeyi başaran iki altcoin olduğunu belirten analist, TON’un boğa döngüsünde izlenmeye değer bir kripto para olduğunu söyledi.

TON’un bu muazzam performansın arkasında, Telegram’ın desteği ile aktif ve güçlü bir topluluk olduğunu ifade eden analist TON’un hem USD hem de BTC karşısında yükseliş trendinde olduğunu söyledi:

“2024’ün başından bu yana TON, Bitcoin’den %118 oranında daha iyi performans gösterirken, diğer popüler birinci katman zincirleri güç bulmakta zorlandı.

Altcoinlere yatırım yapmanın en sevdiğim yollarından biri, hangi projelerin hem USD hem de bitcoin değerlerine karşı pozitif bir trende sahip olduğunu tespit etmektir.

Ana katman 1 blok zincirlerinden TON ve BNB, bu yıl Bitcoin’den anlamlı bir şekilde daha iyi performans göstermeyi başaran tek varlıklardır.

Bana göre TON’un Bitcoin’e karşı göreceli gücü Telegram’ın ağ etkisi ile birleştiğinde onu bu boğa koşusunu izlemeye değer bir kripto para yapıyor. “

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail