coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizCryptoQuant CEO'sundan Bitcoin İçin Rekor Tahmin Geldi!

CryptoQuant CEO’sundan Bitcoin İçin Rekor Tahmin Geldi!

CryptoQuant CEO'su Ki Joung Ju Bitcoin'in bu yıl 112.000 dolara ulaşabileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin, geçtiğimiz hafta yaşadığı yükselişle beraber 49.000 dolara yaklaşırken, yeni haftada bu yükselişi durdu.

BTC halihazırda 48.000 dolar seviyesinde bulunurken yatırımcılar bu hafta ABD’den gelecek ekonomik verilere odaklandı.

Bu verilerle birlikte Bitcoin’deki yükselişin devam edip etmeyeceği merak edilirken popüler zincir içi veri sağlayıcısı CryptoQuant CEO’su Ki Joung Ju‘dan olumlu bir değerlendirme geldi.

İlgili Haber  Daha Önce Bitcoin’deki Düşüşü Bilen Analistten Yeni Rekor Tahmin Geldi!

Bu noktada ünlü CEO, spot Bitcoin ETF’lerine mevcut akış eğiliminin devam etmesi halinde Bitcoin fiyatının bu yıl 112.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Kş Young Ju X hesabından yaptığı paylaşımda en kötü durumda bile BTC fiyatının 55.000 dolara ulaşabileceğini savundu.

“Bitcoin ETF girişlerindeki mevcut eğilim devam ederse BTC fiyatı bu yıl 112 bin dolara, en kötü durumda ise 55 bin dolara ulaşabilir.”

En kötü durumdaki 55.000 dolarlık hedef bile Bitcoin için yaklaşık %15’lik bir artış anlamına geliyor.

CryptoQuant CEO’sunun 55.000 ve 112.000 dolarlık hedeflerini, ETF girişlerinin Bitcoin’in piyasa değeri üzerindeki etkisine ve fiyatların “aşırı değerli” veya “düşük değerli” olup olmadığını tarihsel olarak gösteren metriğe dayanarak belirlediği görüldü.

Ünlü CEO ayrıca tarihsel olarak Bitcoin’deki diplerin 0,75; zirvelerin ise 3,9 MVRV oranında meydana geldiğine dikkat çekerek “Mevcut spot ETF giriş trendleriyle en yüksek fiyat 104 bin ila 112 bin dolara ulaşabilir.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail