binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinDaha Önce Dogecoin, Bitcoin Cash ve Litecoin İçin Müjde Veren Coinbase, DOGE...

Daha Önce Dogecoin, Bitcoin Cash ve Litecoin İçin Müjde Veren Coinbase, DOGE İçin Bu Kez Üzücü Karar Aldı

Kripto para borsası Coinbase daha önce yaptığı Dogecoin, BCH ve LTC kararında önemli bir değişikliğe gitti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase’in türev ürünler kolu, Dogecoin (DOGE) için vadeli işlem sözleşmelerinin başlatılmasında bir gecikme olduğunu duyurdu.

Başlangıçta 1 Nisan 2024 olarak planlanan lansman 29 Nisan 2024 tarihine ertelendi. Bununla birlikte, Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) için vadeli işlemler 1 Nisan’da planlandığı gibi başlatılacak.

Dogecoin, bir internet şakası olarak ortaya çıkmasına rağmen, önemli bir piyasa değerine ulaştı ve zaman içinde çeşitli noktalarda piyasa değerine göre en iyi kripto paralardan biri haline geldi. Coinbase yakın zamanda yayınladığı bir mektupta, “Dogecoin’in kalıcı popülaritesi ve aktif topluluk desteği, kripto para dünyasının temellerinden biri haline gelmek için bir şaka olarak kökenlerini aştığını gösteriyor” dedi.

İlgili Haber  Kucoin'in Akıbetinde Yeni Gelişme: Davayı Açan CFTC'den Bir Üye Konuştu!

Hepsi Bitcoin’e dayanan DOGE, LTC ve BCH’nin yapısı, Coinbase’in vadeli işlem ticareti için onları seçmesinin nedeni olabilir. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Bitcoin’i bir emtia olarak sınıflandırarak, özellikle kurumun spot BTC borsa yatırım fonları onaylarından sonra, bu yeni sözleşmelerin menkul kıymet olarak talep edilmesini zorlaştırdı.

Bir kripto para endüstrisi uzmanı olan James Seyffart, konuyla ilgili görüşlerini dile getirmişti. “Dürüst olmak gerekirse, SEC bu konuda bazı kurallar koyma konusunda sektörle etkileşime girseydi, böyle hamleler görmezdik. Ama aynı zamanda işim de çok daha az ilgi çekici olurdu” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail