HaberlerKripto Para

David Heinemeier: “Yanılmışım, Kripto Paralar En İyi Şansımız!”

Kripto para birimleri özgürlük sunuyor.

Açık kaynak kodlu web geliştirme çatı uygulaması olan  Ruby On Rails, web geliştiricileri arasında oldukça popüler bir uygulama. Uygulamanın CEO’su David Heinemeier ise Bitcoin’e yönelik şüpheci yaklaşımı ile tanınıyordu.

Heinemeie, batılı demokrasilerde kripto para birimlerinin sağladığı özgürlüğe ihtiyaç olmayacağını iddia ediyordu.

Ancak son günlerde yaşanan gelişmeler David Heinemeier’in şüphelerini gidermişe benziyor. Kripto parala yönelik yaklaşımı konusunda yanıldığını kabul eden Heinemeier bir blog gönderisi paylaştı.

Heinemeier’ın Bitcoin ve kripto paralar konusunda fikrini değiştirmesine Kanada hükümetinin antidemokratik yaklaşımı neden oldu.

“En iyi Şansımız”

Kanada da devam eden barışçıl eylemlerin hükümetin sert müdahalesi ile karşılanmasını eleştiren Heinemeier, protestocuların tüm banka hesaplarının dondurulmasının ve terörist muamelesi görmelerinin kabul edilemez olduğunu ifade etti.

“Bu çılgınca. Kesinlikle deliler. Korkunç. Bunun her Bitcoin‘in bir peygamber olduğunu kanıtlayacak bir protestoya dönüştüğüne hala inanamıyorum. Batı demokrasilerinde kriptonun temel gerekliliği konusunda yanıldığımı kabul etmem gerekiyor.

Kriptoyu tamamen reddetmek için çok aceleci davrandığım artık benim için çok açık.

Şu anda işlem yapma özgürlüğümüzü korumak için en iyi şansımız kriptodur ve bunu takdir etmeliyiz.

Yine de bunu takdir etmek için lazer gözlere veya bir NFT avatarına ihtiyacınız yok.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu