coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDediğinin Tersi Çıkan Ters İndikatör Jim Cramer'dan Binance Açıklaması Geldi: "Bunu Hemen...

Dediğinin Tersi Çıkan Ters İndikatör Jim Cramer’dan Binance Açıklaması Geldi: “Bunu Hemen Yapın”

Öngörülerinde yanılmasıyla ünlü Jim Cramer, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Binance hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hem kripto para piyasası hem de geleneksel piyasalar ile ilgili yorumlarında yanılmasıyla ünlü olan ekonomist Jim Cramer, kripto borsası Binance hakkında yorum yaptı.

Bilindiği üzere SEC, dün akşam saatlerinde Binance’e kayıtsız menkul kıymet sattığı ve müşteri fonlarını karıştırdığı gerekçesiyle dava açmıştı. Bugün ise SEC yine bir kripto para borsasını hedef almış ve ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’e benzer bir dava açmıştı.

Açılan ikinci davanın ardından Twitter üzerinden yorum yapan Jim Cramer şunları söyledi:

“Binance’de paranız varsa, “yatırımcı” arkadaşlarınızı geride bırakın ve varlıklarınız birbirine karıştığı için çıkın… İlk çıkan, parasını alabilir.”

Öngörülerinin yanlış çıkması nedeniyle alay konusu olan Cramer’a çok sayıda kripto para kullanıcısı, bu açıklamasıyla birlikte Binance’i kurtardığı için esprili bir şekilde teşekkür etti.

Cramer daha önce META hisseleri hakkında boğa lehine olduğunu açıklamış ve bunun ardından bu hisselerde büyük bir düşüş yaşanmıştı. Benzer şekilde son günlerin gündemden düşmeyen şirketi NVIDIA için de “kaybeden” ifadesini kullanmış ve ardından şirket 1 trilyon dolar piyasa değerini aşmıştı.

Cramer daha önce 2017’de Bitcoin’i “yasa dışı bir para birimi” olarak nitelendirmiş, ancak daha sonra 2020’de bir miktar satın almış ve “altına harika bir alternatif” olduğunu söylemişti.

Ancak, Çin’in kripto madenciliği üzerindeki baskısı ve ABD’deki fidye yazılımı saldırılarıyla ilgili endişelerini gerekçe göstererek 2021’de Bitcoin’inin çoğunu sattı. Ayrıca, daha hızlı işlemleri ve akıllı sözleşmeleri nedeniyle Bitcoin yerine Ethereum’u tercih ettiğini söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları