AltcoinBitcoinEthereum

DeFi CEO’su, Bitcoin ve Ethereum Fiyatına Dair Tahminlerini Açıkladı ve Bu 5 Altcoine Dikkat Çekti!

DeFi platformu Nimbus CEO'su Alex Lemberg, Bitcoin ve altcoin piyasasına dair çarpıcı yorumlarda bulundu.

2011 yılından bu yana Blockchain teknolojisini kullanan Nimbus CEO’su Alex Lemberg, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında Bitcoin ve Ethereum fiyatına dair yorumlarda bulundu.

Lemberg’in CEO’su olduğu DeFi platformu Nimbus, 120 ülkede 50.000 kullanıcıya sahip.

Bitcoin fiyatının Kasım ayındaki 69.000 dolar seviyesinden uzak seyretmesi sonrasında gelen “kripto para kışına mı giriyoruz” sorularıyla ilgili Lemberg şunları söyledi:

Kripto para kışına girdiğimize dair yapılan konuşmaların absürt olduğunu düşünüyorum. Miami’de kış yaşama olasılığınız ne kadar düşük ise, kripto para kışı yaşama olasılığımız da o kadar düşüktür. Kripto paralar halen çok düşük piyasa değerlerine sahipler. Bütün kripto para piyasasının toplamı, Apple’ın piyasa değeri kadar bile etmiyor.”

Ünlü CEO, Bitcoin ve Ethereum Fiyatının İki Katına Çıkabileceğini İddia Etti

Kripto para dünyasında her yıl katlanarak bir büyüme beklediğini söyleyen ünlü CEO, Fed’in tüm sıkılaştırma hamlelerine rağmen dünyanın en büyük kripto paraları Bitcoin ve Ethereum’un fiyatlarının ikiye katlanacağını düşünüyor:

Bitcoin fiyatının geçtiğimiz yıl oldukça kısıtlı piyasa katılımına rağmen 68.000-69.000 dolar bandına ulaştığımızı düşündüğümüzde, bu seviyelere geri dönülemeyeceğini düşünmek saçma olur.”

Lemberg, Favorisi Olan 5 Altcoini Açıkladı

Altcoinler hakkında da açıklama yapan Lemberg, yalnızca yatırım amaçlı değil, belirli bir kullanım alanı olan altcoinlerden hoşlandığını söyledi.

Ünlü CEO ayrıca favori altcoinlerini de takipçileriyle paylaştı. Katman-1 çözümlerinin bu yıl büyümeye devam edeceğini düşünen Lemberg, Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) gibi güçlü altcoinlerin sektördeki favorileri olduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu