Kripto HaberleriAltcoinDeFi Platformlarında Kilitlenen Değer Yeniden Yükselişe Geçti!

DeFi Platformlarında Kilitlenen Değer Yeniden Yükselişe Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz dijital dünyada faaliyet gösteren uygulamalar için ortak market platformu olan DappRadar’ın araştırma yöneticisi Pedro Hererra, son haftalarda vuku bulan bankacılık krizi ve regülasyon baskıları altında geleneksel finans kuruluşlarının, müşterilerini DeFi uygulamalarına yönlendirebileceğini iddia etti.

Bir kripto basın kuruluşunun programına katılan Herrera, DeFi için konjönktürel olarak avantajlı bir ortamın oluştuğunu vurguladı:

“Merkeziyetsiz finans, yatırımcıların varlık yönetim için daha özgür bir ortam sunuyor. Özerk DeFi girişimlerinin hükümet baskısına dirençli olması, alana olan ilginin artmasına yol açabilir.”

DeFi TVL Değeri Artıyor!

DappRadar tarafından yakın tarihte yayınlanan rapora göre DeFi platformlarında kilitlenen kripto paraların toplam değeri, 2023’ün ilk çeyreğinde %37 artarak 83 milyar dolara ulaştı.

Merkeziyetsiz finans platformlarında kilitlenen TVL değeri 2022’nin ilk aylarında 234 milyar dolara ulaşarak rekor kırsa da ayı sezonu sektöre büyük kayba yol açtı.

Arbitrum Büyük Etki Uyandırdı!

Kripto uzmanları, hazırladıkları araştırma raporunda geçtiğimiz dönemde airdropu gerçekleşen Arbitrum’a değindi. Ethereum katman-2 çözümünün yerel tokeni ARB’ye yatırımcılar büyük ilgi gösterdi. Token dağıtımı, toplam kilitli değerin yükselmesinde önemli rol oynadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları