AltcoinHaberlerMonero

Kervana Abra Da Dahil Oldu: DASH, XMR ve ZEC Delist Ediliyor

Gizlilik coinlerine bir saldırı mı var?

Bittrex’in öncülük ettiği gizlilik coinlerini yasaklama kervanına kripto para cüzdan platformu Abra da katıldı. Yaptığı açıklamaya göre XMR, ZEC ve DASH’ı platformlarından delist edeceğini açıklayan Abra, 15 Ocak 2021 tarihinde bu coinleri tamamen platformdan kaldıracaklarını ve bu tarihe kadar çekim işlemlerini yapmayanların coinlerinin yok olabileceğini açıkladı.

ABD tarafından henüz gizlilik coinleri ile ilgili bir engelleme veya yasaklama haberi gelmezken bu şekilde kararların alınıyor olması “acaba ilerleyen günlerde yasaklamalar gelebilir mi?” sorularını gündeme getiriyor.

Borsa ve cüzdanların ardı arına yaptığı yasaklamaların diğer borsaları da tetikleyebileceği iddia ediliyor. Bu konudaki açıklamaya aşağıdaki ses kaydından ulaşabilirsiniz:


300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu