binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Balina, İki Hafta Önce Binance'ten Çektiği Altcoinin Tamamını Dump'ladı

Dev Balina, İki Hafta Önce Binance’ten Çektiği Altcoinin Tamamını Dump’ladı

Büyük bir kripto para balinası, iki hafta önce Binance'ten çektiği altcoinleri başka bir borsada tamamen sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası, çeşitli altcoin balinalarının büyük cüzdanların farklı borsalarda kayda değer işlemler yapmasıyla son saatlerde bazı önemli faaliyetlere tanık oldu.

En dikkat çekici hamlelerden biri, OKX’e 250.000 Livepeer (LPT) (1.9 milyon dolar) yatıran 0x475 balina adresli tarafından yapıldı. Balina, 13 gün önce başka bir büyük borsa olan Binance’den aynı miktarda LPT altcoinini 6.5 dolar fiyattan çekmiş ve satmak için 500.000 LPT’yi (3.7 milyon dolar) borsada bırakmıştı.

Bu balina, sırasıyla 2.5 milyon dolar ve 70.000 dolarlık tahmini kazançlarla, UNFI ve TRB gibi diğer altcoinlerde büyük kârlar elde etmesiyle biliniyor.

İlgili Haber  Bugünün Beklenen Airdrop Etkinliğinde Skandal: Bir Adres 200 Kez Token Talep Edebildi

Yeniden gündeme gelen bir diğer balina ise 1inch merkezi olmayan borsa toplayıcısının arkasındaki ekip olan 1inch Yatırım Fonu.

Fon son birkaç gündür büyük miktarlarda ETH satın alıyor. Fonun ortalama 1.625 dolar fiyatla 5 milyon dolarlık stablecoini 3.076 ETH ile takas etmesi, 28 Ağustos’tan bu yana (8 gün önce) toplam ETH alımını ortalama 1.645 dolar fiyatla 9.164’e (15.1 milyon dolar) çıkardı.  Fon şu anda 12.529 ETH (20.5 milyon dolar) tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail