Altcoin

Dev Elektrik Şirketi Schneider, Bu Kripto Para Projesini Seçti!

Schneider ve VeChain, ortaklık imzaladı.

Elektrik bileşen üreticisi Schneider Electric, kesinlikle dünyanın en büyüklerinden birisi ve dev şirket kısa süre önce çok önemli bir ortaklığa imza attı. Kendi tedarik zinciri yönetimini idare etmek isteyen Schneider, VeChain (VET) ekibi ile ortaklık imzaladı.

VeChain’den Yeni Ortaklık Müjdesi

VeChain tarafından dün yayınlanan gönderide, ortaklık resmen teyit edildi ve Schneider Electric’in dijital ekosistem ortağı olunduğu belirtildi. VET bu ortaklık ile sadece ekosistem ortağı olmayacak ve aynı zamanda ekibin ekonomi modelini dijitalleştirmek için harekete geçecek.

VeChain kısa süre önce büyük bir ortaklık hakkında açıklamalarda bulunmuş ancak bu ortaklığın hangi şirket ile olacağı merak unsuru olarak bırakılmıştı. Ekim 2021’de bir etkinlikte bir araya gelen iki şirketin temsilcileri ise ortaklığı çoktan imzalamış gibi gözüküyor.

Schneider Electric, Fortune 500 şirketlerinden birisi ve 100 milyar doların üzerinde toplam piyasa değerine sahip. VeChain daha önce de büyük ortaklıklar yapmış ve İç Moğolistan bölgesinin hükümeti ile ortaklık imzalayarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

VeChain sadece hükümet ve kurumsal ortaklıklar yapmakla kalmıyor. Kısa süre önce ZumoSwap ile yapılan ortaklık da VET için büyük bir başarı olarak anılmıştı. VeChain bunun öncesinde de çok fazla ortaklık yaptı.

İlgili Haber
VeChain (VET) için yeni ortaklık girişimi

VET fiyatı ise kripto para sektörünün genel gidişatı sebebiyle bu ortaklığı yükselişe çeviremedi gibi gözüküyor. VET son 24 saat içerisinde %4,6 düşüş yaşadı ve an itibarıyla 0,085 dolardan işlem görmekte.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu