binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDev Kripto Para Borsası, Yüklü Miktarda Yakın Zamanda Yüklü Miktarda Ethereum Satabilir!

Dev Kripto Para Borsası, Yüklü Miktarda Yakın Zamanda Yüklü Miktarda Ethereum Satabilir!

Popüler bir kripto para borsasından yapılan açıklamaya göre yakın bir zamanda büyük miktarda Ethereum satışı yaşanabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası BitMEX, önümüzdeki birkaç hafta içinde 20.6 milyon dolara kadar Ethereum’u (ETH) ve 80 milyon dolarlık USDT’yi ABD dolarına (USD) çevirerek sigorta fonunun önemli bir bölümünü yeniden tahsis etmeyi planladığını duyurdu.

Borsanın açıklamasına göre bu hamleleri içerecek onchain fon hareketleri bugün başlayabilir ve kullanıcıların dikkatini çeken fon transferleri görülebilir.

BitMEX, kullanıcılarına yeniden tahsisin alım satım faaliyetlerini, pozisyonları, para yatırma veya çekme sıklıklarını etkilemeyeceği konusunda güvence verdi.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti, Ethereum Vadeli İşlemler ETF'siyle İlgili SEC'in İçinden Sızan Bilgiyi Paylaştı: Müjdeli Tarihi Verdi

Yeniden tahsis, Tether (USDT) ve ETH bakiyelerinin dolar ile takas edilmesini ve daha sonra BitMEX’in bankacılık ortakları nezdindeki saklama hesaplarında tutulmasını içeriyor.

Sürecin birkaç hafta sürmesi bekleniyor. Şirket, aylardır sigorta fonunda bulunan ETH’lere dokunmuyordu ve fakat USDT fonundan düzenli olarak satışlar gerçekleşiyordu.

Buna ek olarak şirketin sigorta fonunda oldukça yüklü bir miktar olan yaklaşık 36.700 adet Bitcoin bulunuyor ve bu fonların bu son değişiklikten etkilenmemesi bekleniyor. 36.700 adet BTC bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 900 milyon dolara tekabül ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail