Kripto HaberleriBorsaDev Kripto Para Borsasından Şok Açıklama: Alım Satım, Para Çekme ve Yatırmalar...

Dev Kripto Para Borsasından Şok Açıklama: Alım Satım, Para Çekme ve Yatırmalar Durduruldu!

Takip et

Bitcoin ve kripto para borsası Hotbit, alım satım, para yatırma, çekme ve fonlama işlevlerini askıya almak zorunda kaldığını bildirdi ve yeniden başlama zamanının şu an için belli olmadığını söyledi.

Kripto Para Borsası Hotbit, Son Gelişmenin Nedenini Açıkladı

Dev borsa, bu son gelişmenin nedenini, paylaştığı blog yazısında şöyle açıkladı:

“Bunun nedeni, bu yılın Nisan ayında Hotbit’ten ayrılan eski bir Hotbit yönetim çalışanının geçen yıl (Hotbit’in iç ilkelerine aykırı olan ve Hotbit’in bilmediği) bir projeye dahil olması ve kolluk kuvvetlerinin şimdi ceza yasalarını ihlal ettiğinden şüphelenilmesidir.

Bu nedenle, bazı Hotbit üst düzey yöneticileri Temmuz ayının sonundan bu yana kolluk kuvvetleri tarafından mahkemeye çağrıldı ve soruşturmaya yardımcı oluyorlar. Ayrıca, kolluk kuvvetleri Hotbit’in bazı fonlarını dondurdu ve bu da Hotbit’in normal çalışmasını engelledi.”

İlgili Haber
Son Dakika: ABD'de Enflasyon Verileri Açıklandı, İşte Bitcoin'in (BTC) İlk Tepkileri!

Hotbit, söz konusu çalışan dışındaki hiçbir çalışanının yasadışı projeyle ilgili olmadığını iddia etti:

“Hotbit ve Hotbit yönetiminin geri kalan çalışanları projeye dahil değildir ve projede yer alan yasadışı bilgiler hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir.

Bununla birlikte, soruşturmalarında kolluk kuvvetleriyle aktif olarak işbirliği yapmaya devam ediyoruz ve avukatlarımız aracılığıyla onlarla sürekli iletişim halindeyiz ve dondurulan varlıkların serbest bırakılması için başvuruda bulunuyoruz. Tüm kullanıcıların varlıkları Hotbit’te güvende.”

Borsa, emniyet güçlerinin varlıkların üzerindeki blokun kaldırılmasının ardından varlık çekimlerine izin vereceğini bildirdi:

“Varlıklar serbest bırakılır bırakılmaz Hotbit normal hizmetine devam edecektir. Hotbit’teki tüm kullanıcı varlıkları ve verileri güvenli ve doğrudur.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları