binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Piyasa Yapıcı Wintermute, Binance’e Ethereum Tabanlı Bu Altcoinden Yığdı! Düşüş Beklentisi...

Dev Piyasa Yapıcı Wintermute, Binance’e Ethereum Tabanlı Bu Altcoinden Yığdı! Düşüş Beklentisi Arttı!

Zincir içi analist The Data Nerd'ün paylaşımına göre, Wintermute'e ait üç cüzdan Binance'e 12 milyon dolar değerinde 12,3 milyon ARB yatırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin balinaları son günlerde hareketlenirken satış yapan da alım yapan da bulunuyor. Dev piyasa yapıcılardan biri olan Wintermute de saatler önce Binance’e 12 milyon dolar değerinde Arbitrum (ARB) yatırdı.

Zincir içi analist The Data Nerd’ün paylaşımına göre, Wintermute’e ait üç cüzdan Binance’e 12 milyon dolar değerinde 12,3 milyon ARB yatırdı.

Dikkat çekici bir şekilde, Wintermute tüm bu ARB tokenleri iki gün önce Coinbase’den çekmişti.

“3 saat önce, Wintermue’e ait 3 cüzdan Binance’e 12,3 milyon ARB (yaklaşık 12 milyon dolar değerinde) yatırdı.

Yukarıdaki tokenlerin tümü 2 gün önce Coinbase’den çekildi.”

Yatırımcılar ve analistler bu transferin muhtemelen Wintermute’un ARB’nin likiditesini ve Binance’deki piyasa varlığını etkilemeye yönelik kasıtlı bir strateji olduğunu düşünüyor. Wintermute’nin bu hamlesi yatırımcıların Arbitrum fiyatında aşağı yönlü bir hareketin gelebileceği yönündeki beklentileri de artırdı.

Cuma günü Bitcoin’de yaşanan düşüşle birlikte 0,90 dolara kadar düşen ARB yazım esnasında 0,967 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail