bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerDev Ripple (XRP) Aktarımının Ardındaki Gizem Ne?

Dev Ripple (XRP) Aktarımının Ardındaki Gizem Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRPL Monitor’un paylaştığı verilere göre Ripple’ın eski CEO’su ve kurucu ortağı Chris Larsen’ın cüzdanına güncel değerle 22 milyon dolar değerindeki 75 milyon XRP’nin aktarıldığı bilgisi paylaşıldı.

Hatta söz konusu anonim cüzdanın da Larsen’a ait olduğu tespit edildi. Larsen’ın hala Ripple yönetim kurulunda yer aldığı hesaba katılırsa haberimize konu olan aktarımın şirket içindeki işleyişle alakalı bir işlem olması olası görünüyor.

İlgili aktarımı ilginç kılansa Larsın’ın cüzdanına 75 milyon XRP aktarımından önce her biri 37.5 milyon XRP’lik iki ayrı aktarımın daha gerçekleştirilmiş olması.

Olayın gizemi hala devam etmekle birlikte tüm aktarımların Ripple’a ait bir cüzdandan Larsen’a aktarılmış olması Larsen’ın da bu meblağları yine farklı cüzdanlara aktarmış olması ihtimali de var.

Bu kadar büyük meblağların bozdurulması fiyatta olumsuz bir etki yaşatabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları