BitcoinHaberler

Dev Şirket 50 Milyon Dolarlık Daha Bitcoin Aldı: Peki Hangi Seviyeden Alım Yapıldı?

MicroStrategy 50 milyon dolar daha Bitcoin aldığını duyurdu. İşte dev şirketin BTC aldığı seviye...

Son günlerde kurumsal yatırımcıların Bitcoin alımları piyasaya bomba gibi düşmeye devam ediyor. BTC fiyatı rekor seviyelere yaklaştıkça şirketler adeta alım yapabilmek için sıraya girmiş durumda. Milyar dolarlık yazılım şirketi olan MicroStrategy, geçtiğimiz günlerde 425 milyon dolar değerinde BTC’yi Coinbase üzerinden aldığını açıklamıştı.

İlgili Haber
Coinbase 425 Milyon $ Bitcoin Aldı

Eylül ayında gerçekleşen bu alımdan sonra şirket 50 milyon dolarlık daha Bitcoin aldığını duyurdu. Son alımla beraber ellerinde 40.824 Bitcoin bulundurduklarını ifade eden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, son yatırım yaptıkları 50 milyon dolarlık Bitcoin’in ortalama olarak 19.427 dolardan olduğunu açıkladı.

Yüksek fiyattan yapılan bu yatırım, aslında dolaylı yoldan MicroStrategy şirketinin, Bitcoin fiyatının daha fazla yükseleceğini düşündüğünü gözler önüne seriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu