Kripto HaberleriHaberlerDev Şirket, NFT Dünyasına Çizgi Romanlarla Giriş Yapıyor!

Dev Şirket, NFT Dünyasına Çizgi Romanlarla Giriş Yapıyor!

Takip et

Funko Pop koleksiyon figürlerinin arkasındaki popüler kültür perakendecisi Funko, NFT bağlantılı çizgi romanları satmak için Warner Brothers ve ABD’li perakende devi Walmart ile işbirliği yaptı.

Parekende Devi Walmart, NFT Bağlantılı Çizgi Romanları Funko Aracılığıyla Satacak

Bu çizgi romanlar; Batman, Wonder Woman, Flash ve Green Lantern gibi çizgi roman evreninin önemli figürlerini içeren “The Brave and the Bold” çizgi roman serisinden geliyor.

Her bir kitap kapağı, “phygital” olarak da bilinen dijital bir karşılığı olan fiziksel bir ürün olarak satışa sunulacak.

Funko CEO’su Andrew Perlmutter yaptığı açıklamada, Walmart şirketiyle olan işbirliğinin sanal dünyanın fiziksel mağazalara nasıl yayılabileceğini test etmek için iyi bir yol sunduğunu söyledi.

ABD’de yaygın bir market olan Walmart’ın NFT ve kripto para bağlantılı fiziksel ürünler satması, bu tür varlıkların daha yaygın hale gelmesine yardımcı oluyor.

Perakende devi, geçtiğimiz günlerde aralarında elektronik ürünler, ev dekorasyonu, oyuncaklar, spor malzemeleri ve kişisel bakım ürünlerinin de bulunduğu bir dizi ürün için ticari marka başvurusunda bulunarak sanal ürün alım satımı yapma konusundaki niyetini belli etmişti.

İlgili Haber
En Büyük NFT Platformu OpenSea, Bir Kripto Para Ağı İçin Daha Destek Vereceğini Açıkladı!

Söz konusu ürünlerden birini satın alan müşteriler cüzdanlarını bağlayarak WAX Blockchain’i üzerinde basılacak olan NFT’lerini alabilecekler. Bu ürünlerin satışına 7 Ekim’de başlanacak.

Dijital ürünlere giren tek marka Funko değil. Hem lüks giyim markası Prada hem de spor giyim firması Puma dijital ürünler satmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları