binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumDev Şirket Valkyrie, SEC'ten Onay Gelene Kadar Ethereum Vadeli İşlem Alımlarını Durdurdu!

Dev Şirket Valkyrie, SEC’ten Onay Gelene Kadar Ethereum Vadeli İşlem Alımlarını Durdurdu!

Valkyrie Asset Management bugün yaptığı açıklamada, SEC'ten onay gelene kadar ETH vadeli işlem alımlarını durdurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Varlık yönetim şirketi Valkyrie Asset Management bugün yaptığı açıklamada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin ETF’sine (BTF) resmi onay verene kadar Ethereum (ETH) vadeli işlem alımlarını askıya alacağını duyurdu.

Valkyrie, SEC’ten Onay Gelene Kadar Ethereum Vadeli İşlem Alımlarını Durdurdu

Bu karar Valkyrie’nin SEC’den gelen yeşil ışığın ardından BTF’ye Ethereum vadeli işlemlerini dahil etmeye başladığını ilan ettiği açıklamanın ardından geldi.

Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas, Twitter’da Valkyrie’nin Ethereum vadeli işlem alımlarını geri çekme kararında SEC’in temkinli yaklaşımının etkili olduğunu söyledi.

Düzenleyici kurumun piyasayı aşırı derecede etkilemekten kaçınmayı ve 2021’deki ProShares Bitcoin Strategy ETF’ye (BITO) benzer şekilde yeni tekliflerin kendiliğinden piyasaya sürülmesini önlemeyi amaçladığını öne sürdü.

İlgili Haber  Kripto Varlık Yöneticisi Bitwise, İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF'sini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Valkyrie’nin strateji değişikliğine rağmen, birkaç Ethereum vadeli işlem ETF’sinin ABD’de Pazartesi günü erken saatlerde işlem görmeye başlayacağı öngörülüyor.

ProShares, Bitwise ve VanEck, ilgili SEC dosyalarında bu gelişmeyi doğrulayan kuruluşlar arasında yer alıyor.

Valkyrie Asset Management’ın kararı, düzenleyici kurallara uyma ve yatırım stratejilerinin bütünlüğünü sağlama taahhüdüyle uyumludur. Şirket, yatırımcılara güvenli ve uyumlu bir yatırım ortamı sunma konusundaki kararlılığını sürdürmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail