binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDev Şirketin Baş Analisti, Bitcoin Piyasası Bu Olayları Bekliyor Dedi, 1 Trilyon...

Dev Şirketin Baş Analisti, Bitcoin Piyasası Bu Olayları Bekliyor Dedi, 1 Trilyon Dolar Mesajı Verdi!

Bitwise Baş Yatırım Sorumlusu Matt Hougan, yaptığı açıklamasında Bitcoin piyasasının mevcut durumunu değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitwise Baş Yatırım Sorumlusu Matt Hougan kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, Bitcoin’in mevcut durumu ve genel kripto para piyasasına ilişkin perspektifini sundu.

Bitcoin fiyatının 60.000 ila 70.000 dolar arasında dalgalandığı son dalgalanmanın ortasında Hougan, yatırımcılara sakin olmalarını ve uzun vadeli bir bakış açısını korumalarını söyledi.

Hougan, Bitcoin’in şu anda kısa vadeli bir bekleme sürecinde olduğunu belirtiyor. Piyasa, 20 Nisan civarında Bitcoin yarılanması, Morgan Stanley veya Wells Fargo gibi ulusal müşteri platformlarında Bitcoin ETF’lerinin potansiyel onayı ve çeşitli yatırım komiteleri ve danışmanlar tarafından Bitcoin’e ilişkin durum tespiti çalışmalarının tamamlanması gibi birkaç önemli olayı bekliyor.

Bitcoin, duyarlılıktaki küçük değişimlere yanıt olarak yatay hareketler yaşamaya devam etse de, Hougan BTC’nin uzun vadeli beklentileri konusunda boğa eğilimini sürdürüyor. Bitcoin’in son 15 ayda yaklaşık %300 arttığına dikkat çekiyor ve bu trendin devam etmesi için güçlü nedenler olduğuna inanıyor.

İlgili Haber  ABD'de Aylar Sonra Bir Bitcoin Spot ETF Daha Piyasaya Sürüldü! Bu, Diğerlerinden Farklı

Ocak ayında spot Bitcoin ETF’lerinin piyasaya sürülmesi, kripto piyasasını ilk kez yatırım profesyonellerine açarak önemli bir dönüm noktasına işaret etmişti. Hougan bu gelişmenin potansiyel etkisini vurgulayarak, bu yatırımcıların küresel çapta on trilyonlarca doları kontrol ettiğini ve hatta tahminlerin 100 trilyon doları aştığını belirtiyor. Kripto piyasasına girişlerinin aylar değil yıllar süren kademeli bir süreç olacağını öngörüyor.

Hougan, Ocak ayından bu yana ETF’lere akan 12 milyar doların tüm zamanların en başarılı ETF lansmanı olduğuna dikkat çekiyor. Ancak, bunun sadece bir başlangıç olduğunu öne sürüyor. Analiste göre küresel servet yöneticileri portföylerinin ortalama sadece %1’ini Bitcoin’e tahsis etselerdi, bu alana yaklaşık 1 trilyon dolar giriş olurdu. Buna kıyasla, mevcut 12 milyar dolar bu potansiyelin sadece bir kısmını temsil ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail