HaberlerMetaverse

Deva Partisi’nden Kripto Para Açıklaması! Genel Merkez Metaverse’e Taşınacak!

Türkiye Metaverse'e erken giriyor.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın geçtiğimiz günlerde kripto paralar ile ilgili konuşmuştu.

Türkiye’nin kripto para sahipliğinde Avrupa’da birinci olduğuna dikkat çeken Burak Dalgın Türkiye’nin uygun strateji ile Blockchain ve kripto para alanında büyük bir yükselme kaydedebileceğini söylemişti.

Kripto para ve Blockchain açıklamalarından sonra bugün twitter hesabından yeni bir paylaşım yapan Dalgın, Deva Partisi’nin Metaverse evrenine taşındığını ve partinin genel merkezinde toplantıların yakında başlayacağını duyurdu.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı, paylaşımında Metaverse üzerinden arsa satın aldığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye’de ilk kez bir siyasi parti Metaverse evreninde. “Metaverse’ün Deva’sı hazır” Deva Partisi Genel Merkezi, Ankara Mustafa Kemal Mahallesi’nden sonra, şimdi de Metaverse Mustafa Kemal Mahallesi’nde. Toplantılar yakında başlıyor… “Hayallerimize bile yetişemezler” Hayırlı olsun”

Burak Dalgın ayrıca paylaşımına Deva Patisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın dijital çizimini de ekledi.

Geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da metaverse temalı görselle Türkiye’nin yeni yılını kutlamıştı.

İlgili Haber
Mansur Yavaş Paylaştı Ankara Metaverse'e Giriyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu