binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDevam Eden ICO’lar

Devam Eden ICO’lar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Initial Coin Offering anlamına gelen ICO’ yu Türkçe olarak “Halka Coin Arzı” olarak tercüme edebiliriz. Borsada hisse senetlerinin halka arz edilişini örnek gösterebileceğimiz ICO, kısacası bir şirketin veya gurubun henüz coin borsalarına açılmadan önce yapacakları fikri ortaya koyarak coin çıkarmasıdır. ICO’ yu yapan şirket veya gruplar şuanda coin fiyatlarının çok düşük olduğunu ve proje tutup borsaya açılırlarsa coinin fiyatının çok artacağını söyleyerek kullanıcılara kendi coinlerini ucuz fiyattan satarlar. Fakat herhangi bir devletin veya kurumun bu kişi ve kişileri denetleme şansı olmadığı için dolandırılma riskiniz oldukça yüksektir. Bu yüzden ICO yatırımı yaparken dikkat etmeniz ve coini çıkaran şirketlerin ne amaçla çıkardığını iyice araştırmanız gerekmektedir. Ayrıca devletlerin kripto paralar hakkında yaptığı toplantılarda her zaman ICO’ların yasaklanması ve düzenlemeye sokulması konuşulan konuların en başında geliyor.

Bugün siz değerli okuyucularımıza devam eden bazı ICO’lar hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Parkgene

Parkgene, park yeri bulmak, işletmeleri, bireyleri ve sürücüleri bağlamak için güvenli ve kullanışlı bir yoldur. Parkgene’nin amacı, kentlerin çevre dostu ve daha akıllı olmasına yardım etmek, klasik park sektörünün senede 100 milyar dolara pay eder. Bununlar birlikte daha iyi bir park deneyimini kullanıcılarına sağlar.

Sembol: GENE

Üretilen Token Sayısı: 1,000,000,000 GENE

Token Fiyatı: 1 GENE = 0.1 USD

Bitiş Tarihi: 19.02.2018

Local World Forwarders

Local World Forwarders yani Yerel Dünya Taşımacıları, blok zincir altyapısına sahip ilk merkezsiz bir lojistik platformudur. Dünya nakliye pazarını, blok zincir teknolojisi ile bir araya getirebilmek için kuruldu. Şeffaf, güvenli ve dijital para ödemelerinin yeni dönemine, açık emirlerin izlenmesi ve yönetimi için sistem tasarlamak istemektedir.

Sembol: LWF

Üretilen Token Sayısı: 100,000,000 LWF

Token Dağılımı: 73.33% ICO, 5% Danışmanlar, 5% Market, 5% Takım, 7% Bounty, 4.67% Ön Satış

Bitiş Tarihi: 23.02.2018

CinemaWell.com

CinemaWell.com, çevrimiçi sinema sektörünü tamamen yenilikçi bir platforma dönüştürmek istiyor. Bağımsız film yapımcılarını eş zamanlı olarak dünyanın her yerindeki kitle ile buluşturmayı vaat ediyor.

Sembol: APLC

Üretilen Token Sayısı: 300,000,000 APLC

Token Dağılımı: 49% Faaliyetler, 49% Toplu Satış, 1% Danışmanlar, 1% Bunty

Token Fiyatı: 1 APLC = 0.001 ETH

Bitiş Tarihi: 28.02.2018

Gilgamesh

Gilgamesh, Ethereum ile blok zincir alt yapısı ile desteklenen bilgi paylaşım platformudur. Ağ, yazarların, okuyucuların ve eleştirmenlerin birbiri ile iletişim kurmasını ve bu şekilde bağlanma şeklini değiştirmeyi amaçlıyor.

Sembol: GIL

Üretilen Token Sayısı: 60,000,000 GIL

Token Dağılımı: 30% Kullanıcılar, 25% ICO, 40% Takım, 5% Danışmanlar

Bitiş Tarihi: 26.03.2018

GPCC

GPCC, dijital sanatın yaygınlaşmasını ve korunmasını amaçlar. Grafik ile uğraşan sanatçıların yaptığı çalışmalarla para kazanmasını sağlar. Blok zincir teknolojisini kullanan GPCC, ekip çalışmasını karlı, güvenli ve daha açık bir hale getiriyor.

Sembol: GPCCT

Üretilen Token Sayısı: 200,000,000 GPCCT

Token Dağılımı: 83% ICO, 10% Takım, 7% Bounty

Token Fiyatı: 1 GPCC = $0,1

Bitiş Tarihi: 31.03.2018

EOS

Merkezsiz bir yapıya sahip uygulamaların yatay ve dikey olarak ölçeklendirilmesini sağlamak adına tasarlanan yeni bir blok zincir teknolojisidir. Asenkron iletişim, veri tabanları, kimlik doğrulama, hesaplar, yazılım ve yüzler CPU çekirdeği ya da kümesindeki uygulamaların zamanlamasını sağlıyor. Elde edilen bu teknoloji, saniyede milyonlarca işlemci ile ölçeklendirerek, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldırıyor.

Sembol: EOS

Üretilen Token Sayısı: 1,000,000,000 EOS

Token Fiyatı: 0.0093 ETH = 1 EOS

Bitiş Tarihi: 26.07.2018

ODEM.IO

Eğitim kurslarının satıcıları ve alıcıları için blok zincir altyapılı küresel bir pazardır. ODEM.IO verim alınamayan arabulucuları tamamen ortadan kaldırarak, öğrencilerin en üst düzeyde eğitim alabilmesi için tasarlanmıştır.

Sembol: ODEM

Üretilen Token Sayısı: 396,969,697 ODEM

Token Dağılımı: 60% Toplu Satış, 10% Takım, 19% Şirket, 10% Ödül, 1% Bounty

Token Fiyatı: 1 ODEM = €0.05

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail