XRP

deVere Group CEO’su Nigel Green: Ripple 1 dolar olacak!

deVere Group CEO’su Nigel Green, basına açıklama yaptı. Yükselişe geçen Ripple hakkında açıklamalarda bulunan CEO, kripto paraların arasından sıyrılarak üçüncü sıranın lider coini XRP‘nin güçlü bir artış yaşamasını beklemeye devam ettiklerini ve yıl sonu beklentilerinin 1 Amerikan Dolarından yana olduğunu iddia etti. 1 dolar beklentisi ile ilgili pek detaylı bilgi vermeyen Green, yatırımcıları Bitcoin yatırımı ve Ripple yatırımı arasında mutlaka bir tercih yapmaya adeta mecburi bıraktı.

XRP hakkında ve kripto para piyasasının genel görünümü hakkında konuşan Green, ”yatırımcılar kripto para sektörünün dört bir tarafını sardı. İnsanlar, kripto para sahibi olmak için artık tercihlerini daha rahat yapabiliyor ve daha iyi sonuçlar alabiliyorlar. Ripple’ın son yükselişinin devam etmesini umuyor ve yıl sonunda 1 Amerikan Doları fiyatlandırmaya sahip olacak olduğunu tahmin ediyoruz.” dedi.

XRP yatırımını yapmaya teşvikler arttı

Teşvikler artık Bitcoin için yapılmaz hale gelirken, Ripple ve diğer altcoinler için yapılır konuma geldi. Bunun nedeni olarak yatırımcıların fiyatlandırma konusunda Ripple ve diğer altcoinlerdeki performansı görmelerinden dolayı kaynaklandığı tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı