binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPdeVere Group CEO'su Nigel Green: Ripple 1 dolar olacak!

deVere Group CEO’su Nigel Green: Ripple 1 dolar olacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

deVere Group CEO’su Nigel Green, basına açıklama yaptı. Yükselişe geçen Ripple hakkında açıklamalarda bulunan CEO, kripto paraların arasından sıyrılarak üçüncü sıranın lider coini XRP‘nin güçlü bir artış yaşamasını beklemeye devam ettiklerini ve yıl sonu beklentilerinin 1 Amerikan Dolarından yana olduğunu iddia etti. 1 dolar beklentisi ile ilgili pek detaylı bilgi vermeyen Green, yatırımcıları Bitcoin yatırımı ve Ripple yatırımı arasında mutlaka bir tercih yapmaya adeta mecburi bıraktı.

XRP hakkında ve kripto para piyasasının genel görünümü hakkında konuşan Green, ”yatırımcılar kripto para sektörünün dört bir tarafını sardı. İnsanlar, kripto para sahibi olmak için artık tercihlerini daha rahat yapabiliyor ve daha iyi sonuçlar alabiliyorlar. Ripple’ın son yükselişinin devam etmesini umuyor ve yıl sonunda 1 Amerikan Doları fiyatlandırmaya sahip olacak olduğunu tahmin ediyoruz.” dedi.

XRP yatırımını yapmaya teşvikler arttı

Teşvikler artık Bitcoin için yapılmaz hale gelirken, Ripple ve diğer altcoinler için yapılır konuma geldi. Bunun nedeni olarak yatırımcıların fiyatlandırma konusunda Ripple ve diğer altcoinlerdeki performansı görmelerinden dolayı kaynaklandığı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail