Kripto HaberleriHaberlerDikkat, ABD Temsilciler Meclisi Kripto Paraları Tartışacak! İşte Tarih ve Saati!

Dikkat, ABD Temsilciler Meclisi Kripto Paraları Tartışacak! İşte Tarih ve Saati!

Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi, kripto paralarda spot piyasaları yakında düzenlenecek oturumda tartışacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi’nin daimi komitesi olan Tarım Komitesi, yakında dijital varlıkların geleceği ve kripto para birimleri için spot piyasaların düzenlenmesi konusunda bir oturum düzenleyecek.

“Dijital Varlık Spot Piyasaları için Netlik Sağlamak” başlıklı oturum, 6 Haziran 2023 Salı günü saat TSİ 17:00’de gerçekleşecek.

Oturumda dijital varlık sektörünün mevcut durumu, inovasyon ve ekonomik büyüme için sunduğu zorluklar ve fırsatlar ile spot piyasalar için açık ve tutarlı düzenleyici çerçevelere duyulan ihtiyaç incelenecek. Spot piyasalar, sözleşmelerin daha sonraki bir tarihte yapıldığı vadeli işlem veya opsiyon piyasalarının aksine, Bitcoin ve kripto paraların hemen teslim edilmek üzere alınıp satıldığı platformlardır.

İlgili Haber
Bu Altcoinde Geliştirici Ekibinden Gizemli Duyuru: "Yarın 16:30'u Bekleyin"

Oturum komitenin internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Oturumda borsalar, saklayıcılar, yatırımcılar, geliştiriciler ve düzenleyiciler de dahil olmak üzere dijital varlık ekosisteminin çeşitli sektörlerinden uzmanlar ve ilgili paydaşların ifadeleri yer alacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay