Borsa

Dikkat: Binance Bazı İşlemlerinden Türkçe Dil Desteğini Kaldırıyor! Fonlar Ne Olacak?

Binance yeni yaptığı duyurusunda bazı işlemlerden Türkçe dili kaldıracağını açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, platformunda birçok Türk yatırımcı ağırlıyor. Buna karşılık Türkiye’deki yatırımlarını her geçen gün arttıran borsa, bu sefer Türkiye’ye yönelik bazı değişiklikler ile gündemde.

Binance yeni yaptığı duyuruda bazı işlemlerin Türkçe dil desteğinin kaldırılacağını ifade etti:

Aşağıdaki ürünler için Türkçe dil desteği kaldırılacaktır:

– Binance Leveraged Tokens (BLVT)
– Options (Opsiyonlar)
– Vanilla Options (Vanilya Opsiyonları)
– Futures (Vadeli İşlemler)

Lütfen dikkat edin: 10/08/2021 günü saat 12.00 (TSİ) tarihinden itibaren platformumuz üzerinde Türkçe dili seçiliyken yukarıda adı geçen ürünler görüntülenemeyecektir ve kullanılamayacaktır. Mevcut token ve pozisyonlarınız bu durumdan herhangi bir şekilde etkilenmeyecektir.

Kaynak

Şeklinde açıklama yapan Binance, 10 Ağutos tarihinden sonra sistemde Türkçe dil seçen kişilerin vadeli işlemler ve yukarıda belirtilen bazı opsiyonları kullanamayacağını belirtti. Özellikle vadeli işlemlerin Türk yatırımcılar tarafından oldukça fazla kullanıldığı biliniyor.

Öte yandan fonların hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmeyeceği de ifade edilmiş durumda.

Türkiye’deki regülasyonlara ayak uydurmak için böyle bir adım attığı düşünülen Binance’e website ve mobil uygulamadan Türkçe dil dışında bir dil seçilmesi durumunda bu ürünlere erişimin devam edeceğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Çok acayip İşler dönüyor…

Anonim

Mesela


Başa dön tuşu