Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Binance'te Listeli Bu Altcoinde Şu Anda Fiyat Manipülasyonu Yaşanıyor!

Dikkat: Binance’te Listeli Bu Altcoinde Şu Anda Fiyat Manipülasyonu Yaşanıyor!

Binance'te listeli bu altcoinin fiyatında bir adres tarafından manipülasyon yapıldığı iddia edildi. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lookonchain tarafından dile getirilen iddiaya göre, “0x7EFF” kodlu bir adres, geçtiğimiz hafta içinde birden fazla adres aracılığıyla Binance’ten büyük miktarlarda ARPA coin çekerek ve bunları yeniden Binance’e yatırarak ARPA altcoin fiyatını manipüle etti.

Bir Kripto Para Balinasının ARPA Altcoin Fiyatını Manipüle Etmeye Çalıştığı İddia Ediliyor

Raporda, “0x7EFF” adresinin birden fazla adres aracılığıyla Binance’ten ARPA coin çektiği ve ardından üç saat önce birden fazla adres aracılığıyla Binance’e ARPA coin yatırdığı iddia ediliyor. ARPA coin’in fiyatı şu anda %25 oranında düştü.

ARPA fiyatında yaşanan volaliteyi gösteren grafik.

Raporda ayrıca “0x7EFF” adresinin birden fazla adres aracılığıyla Binance’ten ARPA coin çektiği ve çoğu ARPA coin’i “0xB32e” adresine sahip başka bir cüzdanda tuttuğu iddia ediliyor. Bir saat önce, ARPA coin “0xB32e” adresinden aktarılarak birden fazla adres aracılığıyla Binance’e yatırıldı.

İlgili Haber
Bitcoin Düşmanı Peter Schiff'ten Tarihi BTC Paylaşımı Geldi: U Dönüşü Mü Yapıyor?

Rapor, TSİ 09:47 önce “0x7EFF” adresinin hala ARPA coin satın aldığı, ancak bundan sonra ARPA coin’i Binance’e yatırmaya başladığı belirtiliyor. Son üç saat içinde Binance’e 50 milyondan fazla ARPA coin (5 milyon dolar) yatırıldı.

Lookonchain analistleri, “0x7EFF” adresinin kripto para borsası Binance üzerindeki token arz ve talebini manipüle ederek yapay dalgalanma yaratmaya ve ARPA coin’in fiyat dalgalanmalarından kâr elde etmeye çalıştığını öne sürüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay