Kripto HaberleriHaberlerDikkat: Bu Projede CEO 31.6 Milyon Dolar ile Kayıplara Karıştı, Müşteriler Paralarını...

Dikkat: Bu Projede CEO 31.6 Milyon Dolar ile Kayıplara Karıştı, Müşteriler Paralarını Çekemiyor!

Analist ZachXBT'ye göre bu projede CEO, yüklü miktarda USDT tokeni ile birlikte kayıplara karışmış gibi görünüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter’da önde gelen bir dolandırıcılık karşıtı analist olan ZachXBT tarafından atılan bir tweet’e göre, Morgan Stanley tarafından desteklendiğini iddia eden bir kripto para yatırım şemasının 31.6 milyon USDT tutarında dolandırıcılık yaptığı iddia edildi.

Günlük Yüzde 1 Kazanç Vaat Eden Projenin Kurucusunun Kayıplara Karıştığı İddia Ediliyor

ZachXBT, yatırımcılarına günlük %1 getiri vaat eden bir platform olan Fintoch’un arkasındaki ekibin, fonları Binance Smart Chain’den (BSC) Tron ve Ethereum ağlarındaki birden fazla adrese taşıdığını ve kullanıcılarının para çekme işlemlerini engellediğini bildirdi.

Ayrıca Fintoch’un CEO’su Bobby Lambert’in sahte bir kimlik ve ücretli bir aktör olduğunu ve Singapur Hükümeti ile Morgan Stanley’nin daha önce bu dolandırıcılık planı hakkında uyarılarda bulunduğunu açıkladı.

ZachXBT, Fintoch’un esas olarak finansal okuryazarlığın olmadığı bölgelerdeki insanları hedef aldığını söyledi ve takipçilerini dikkatli olmaya ve herhangi bir kripto projesine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya çağırdı.

İlgili Haber
Santiment 3 Altcoin Verdi: "Bunları Gözünüzün Önünden Ayırmayın!"

ZachXBT, analizleri ve kripto alanındaki dolandırıcılıklara karşı mücadelesiyle tanınan bir Twitter kullanıcısı. Sık sık hileli projeleri, dolandırıcılıkları ve masum yatırımcıları hedef alan kötü niyetli kişileri ortaya çıkarıyor. Ayrıca çalınan fonların hareketlerini izliyor ve bunları yetkililere ve borsalara bildiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları