blank
BitcoinHaberler

Dikkat Çığ Tehlikesi! Ünlü CEO: “Bitcoin’e (BTC) Çığ Düşecek, 2021 İçin Emir Toplanıyor”

Skybridge Bitcoin Fonu kurucusu Anthony Scaramucci'nin Bitcoin'e ilişkin açıklamalarını aktardık.

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci tarafından kurulan hedge fonu Skybridge’in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na başvurarak, Bitcoin alımı için izin talep ettiğini önceki haberlerimizde paylaşmıştık.

İlgili Haber  9.3 Milyar Dolarlık Fon, Bitcoin (BTC) Alabilmek İçin SEC'e Başvurdu!

Skybridge yaklaşık 9.3 milyar doları yönetiyor. New York merkezli fon, üst düzey yatırımcılara BTC yatırımı yapma şansı verebilmek için Skybridge BTC Fonu’nu kurdu. Fonun kurucusu Anthony Scaramucci salı günü CNBC’de katıldığı programda, BTC alımları ile ilgili detayları paylaştı.

Scaramucci Bitcoin’in geleceği konusunda çok umutlu. Skybridge’nin ilk aşamada 25 milyon dolar BTC alacağını söyleyen Scaramucci, “bu ilk vuruş” dedi. Salı gününden itibaren 25 milyon dolar ile işlem yapmaya başladıklarını aktaran Scaramucci, 4 Ocak’ta dış yatırımcılar için bülten yayınlayacaklarını duyurdu.

Bitcoin fiyatı yükselmişken böyle bir yatırım yapmalarının nedenini açıklayan Scaramucci, “Bizim için geç olduğunu sanmıyorum. Kurumsal topluluklar tarafından erken benimsenme dalgasını görmek üzeresiniz. Yatırımcılarımızı bu iş, tam gaz hızına geçmeden sürece dahil etmek istiyorum.” dedi.

Bitcoin alev almış olsa da hala erken safhadayız diyen Scaramucci, önümüzdeki on yıl boyunca Bitcoin’in en güçlü varlık sınıfı olacağını düşünüyor.

Son olarak çarpıcı bir bilgi aktaran Scaramucci, kurumsal yatırımcıların akın akın Bitcoin’e yöneleceğini iddia ediyor.

Kurumsal yatırımcıların çığ gibi yükselmesinin habercisi olabiliriz… 2021’in ilk çeyreği için çok sayıda kurumdan emirler toplanıyor

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu