Ethereum

DOGE ve SHIB Savaşı Sürerken, Bütün Gözler Ünlü Analistin Vurguladığı Altcoine Döndü

Michael van de Poppe, Ethereum fiyatındaki hareketliliğe işaret etti.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in yeniden 62.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması ile altcoinlerdeki hareketlilik de başladı.

Özellikle geçtiğimiz haftaya damga vuran Shiba Inu (SHIB) fiyatının hafif düşüşü, şimdi yeniden yükselişe döndü ve “köpeklerin savaşı” devam ediyor gibi gözüküyor.

SHIB, son 24 saat içerisinde %10 yükseliş elde ederek yeniden DOGE’u geçmeyi başardı ve 9. sıraya yerleşti. Piyasadaki hacim yine SHIB ve DOGE tarafından emiliyor gibi gözükse de ünlü bir kripto para analisti başka kripto para birimine dikkat çekti.

Poppe’den Ethereum Açıklaması

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, asıl dikkat çeken altcoinin toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) olduğunu belirtti.

450.000’den fazla takipçisi bulunan kripto para analisti, Ethereum’un bugün tüm zamanların rekorunu tazelemesinden sonra yeni fiyat hedefini verdi.

Ünlü kripto para analisti yüz binlerce takipçisine verdiği açıklamada, 5.000 doların sıradaki direnç olduğunun altını çizdi. Aslında bu analistin hedef vermesinden önce de psikolojik direnç noktası olarak görülüyordu ve 4.500 doların kırılmasının devamında fiyatın eninde sonunda bu noktayı test edeceği biliniyor.

Ünlü analist, ETH’nin son hareketini “tebrikler” ifadesi ile kutladıktan sonra 5.000 dolara yolculuğun süreceğini ve bunun yakın vadede gelebileceğini belirtti.

İki yıl önce ETH fiyatı 100 dolarken herkesin bunun başarısız olacağını belirttiğini hatırlatan analist artık 5.000 dolar gibi fiyatların konuşulduğunu ve bunun mümkün görüldüğünü ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu