DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin Destekçisi Senato Adayı, Elon Musk’tan Yardım İstedi!

Senato adayı Dogecoin'in yasal para birimi olmasını istiyor.

ABD senatosu için Kaliforniya’dan aday olan Dr. Timothy Ursich popüler mem tokeni Dogecoin’in (DOGE) Kaliforniya eyaletinde yasal para birimi olarak kabul edilmesini istiyor.

Dogecoin’in yasal olarak kabul edilmesi için kampanya başlatan Ursich, bu konuda DOGE destekçisi Tesla CEO’su Elon Musk’dan ve DOGE kurucusu Billy Markus’dan kampanyasını destelemesini istedi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Ursich, Musk ve Markus’u 7 Haziran’dan önce kampanyasını desteklemeye çağırdı:

“Kaliforniya’daki ABD Senatosu kampanyamı desteklemek için Elon Musk’ı ve Billy Markus’u kampanyamı desteklemeye çağırıyorum.

Haftalar önce de belirtildiği gibi, 7 Haziran’da seçilirsem Dogecoin’in Kaliforniya’da yasal para birimi olarak kabul edilmesini öneren bir yasa tasarısı hazırlayacağım.

Ayrıca kripto para birimlerinin evrensel kullanımı yoluyla kitlesel olarak benimsenmesi için baskı yapacağım.”

Dr. Timothy Ursich, kripto para birimlerinin enflasyonla mücadelede önemli bir araç olduğunu düşünüyor.

“Enflasyonla mücadele edecek araçlara zaten sahibiz sadece ihmal ediliyorlar. Çünkü kriptonun gücünü gerçekten anlamıyorlar.”

ABD’nin en zengin eyaletlerinden biri olan Kaliforniya giderek daha kripto para dostu haline gelmeye başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Zort

Geçen elona dolandırıcı demedi mi bunlar


Başa dön tuşu