Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Ekibi, 2022 Planlarını Sonunda Belli Etti!

Dogecoin Foundation, 2022'de neler yapacak?

Dogecoin (DOGE), 2020 ve öncesinde kesinlikle sektörde pek dikkate alınmayan şaka odaklı bir kripto para birimi olarak görülmekteydi. 2020 yılına kadar olan bu durum ise 2021 yılında Elon Musk’ın DOGE’a ilgi duyması ile değişti. Elon Musk‘In tweetleri ve bu tweetlerin etkisi kısa sürede bundan faydalanmak isteyen insanları da DOGE ağına çekti. DOGE artık Elon Musk tweetleri ve bundan faydalanmak isteyenlerin sarmalına girmişti ve fiyat hiç durmadan yükseldi.

İlgili Haber
ABD'de Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı: DOGE, Bir Konuda Bitcoin'i Geçti!

Bir noktada toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi sıralamasına kadar yükselen DOGE, daha sonra ise beklendiği gibi bir düşüş yaşadı. Buna rağmen Dogecoin ekibi çalışmalara devam ediyor ve Dogecoin ile ilgili birçok yenilik yakında duyulmayı bekliyor.

DOGE, Gerçek Kullanım Hedefliyor

Dogecoin’in arkasındaki kurum olan Dogecoin Foundation da ilerleyen tarihlerde neler yapılacağına dair detaylı bir yol haritası paylaştı. Ekip, topluluk odaklı bu projenin “işe yarar” olmayı birinci hedef haline getirdiğini aktardı. Dogecoin Manifestosu isimli metinde, meme coin olmaktan çok gerçek anlamda kullanılır bir kripto para birimi olmanın hedeflendiği vurgulandı.

Dogecoin’in fiyat grafiğine bakıldığında ise meme coin odaklı bir proje olmanın kesinlikle kısa ömürlü olduğu görülmekte.

Dogecoin ekibi de bu sebeple gerçek kullanım hedefliyor. Bu kapsamda GigaWallet isimli bir kripto para cüzdanı da 2022 yılının temel hedeflerine arasına konuldu. GigaWallet’ın kullanımının arttırılması, 2022’nin temel başarılarından olacak. DOGE ekibi buna ek olarak “topluluk odaklı staking” projesini de 2022’de hayata geçirmeyi istiyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Doge yatırımcıları mutlu edecek görün

Anonim

Git basimdaan


Başa dön tuşu