Kripto HaberleriDogecoinDogecoin (DOGE) İçin Kötü Haber mi? Elon Musk, Twitter Kararını Açıkladı!

Dogecoin (DOGE) İçin Kötü Haber mi? Elon Musk, Twitter Kararını Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en zengin ve en spekülatif ismi olan Elon Musk, Twitter konusunda yeni bir karar aldı. Milyarlarca dolar ödeyerek Twitter’ın en büyük hissedarı olan Musk, bunun devamında gelen yönetim kurulu teklifine ise olumlu yaklaşmadı.

Geçtiğimiz hafta kendisine sunulan yönetim kurul üyeliği teklifini reddeden Musk, bunun sebebini açıklamadı.

Elon Musk, Kurul Teklifini Reddetti

Twitter’ın CEO’su Parag Agrawal konu hakkında yaptığı açıklamada Elon Musk’ın kararını duyurdu ve şirkete de bir not gönderdiğini belirtti.

Söz konusu not aynı zamanda yönetim kurulu üyeleri ile de paylaşıldı.

Sosyal medya ise ilginç bir spekülasyon ile anılmakta. Bazı kullanıcılar Musk’ın yönetim kuruluna katılması durumunda şirketin %14,9’luk hissesindan fazlasını alamayacağını vurgulamakta.

Twitter’ın böyle bir kısıtlaması bulunsa da Musk’ın söz konusu teklifi daha fazla hisse oranı satın almak için reddedip reddetmediği kesinlikle bilinmiyor.

Buna rağmen Musk’ın yönetim kurulunda yer alması kesinlikle Dogecoin için faydalı bir gelişme olabilirdi.

Musk kısa süre önce Twitter’da ödeme olarak DOGE kabul edilmesi seçeneğini şaka yollu olarak ima etti ve fiyat tahmin edilebileceği gibi yükselişe geçti. Musk’ın şimdi bu şansını kaybetmiş olması DOGE için kötü haber olabilir.

İlgili Haber
Elon Musk'tan Beklenen Dogecoin Haberi Geldi: DOGE Yukarı Yönlü Hareketlenme Yaşandı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları