DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin (DOGE) Kurucusu Bu Altcoinleri Ponzi Olarak Nitelendirdi!

Billy Markus Dogecoin dışındaki diğer mem tokenlerinden memnun olmadığını belirtti.

Popüler mem tokeni Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Dogecoin dışındaki Shıba Inu gibi diğer mem tokenlerinden memnun olmadığını belirterek, bu tokenleri eleştirdi.

Twitter’da Shibetoshi Nakamoto ismi ile bilinen Billy Markus, Dogecoin dışındaki mem token projelerinin geliştiricilerinin “hızlı kar etmek isteyen yatırımcıları arkasına alarak zenginleşmeye çalıştıklarını” iddia etti.

“Dogecoin dışındaki meme tokenler ponzi olarak faaliyet gösteriyor.

Dogecoin dışındaki mem tokenlerinin yaratıcıları geliştirdikleri projeler hakkında yalan söylüyorlar ve umutsuzca Elon Musk’ın dikkatini çekmeye çalışıyorlar. Ancak bu durumları hiç zekice ve eğlenceli değil.”

Dogecoin’in diğer kripto para birimleri ile dalga geçmek için geliştirildiğini dile getiren Billy Markus, Dogecoin’in bir altcoin olarak kendisini ispatladığını ve artık bir mem token olmadığını da sözlerine ekledi.

Elon Musk’ın Dogecoin Ve Mem Tokenler Üzerindeki Etkisi!

Kripto para piyasasını yakından takip eden ve bu konuda sık sık paylaşım yapan Tesla CEO’sunun favori kripto parası Dogeceoin.

2021 yılında Dogecoin ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile mem tokenin fiyatında büyük artışlar görülmesini sağlayan Musk, Dogecoin’in ödemeler için lider kripto para birimi Bitcoin’den daha uygun olduğunu düşünüyor.

Zira Musk, Aralık ayında kurucusu olduğu Tesla’nın internet mağazasında ödeme yöntemi olarak DOGE’yi ekleyeceğini açıklamış ve DOGE dakikalar içinde yükselişe geçmişti.

İlgili Haber
Son Dakika! Tesla Dogecoin İle Ödeme Kabul Edecek!

Dogecoin ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile DOGE’nin fiyatını hareketlendiren Tesla CEO’su Elon Musk, diğer meme tokenleri üzerinde de aynı etkiye sahip görünüyor.

Musk’ın geçtiğimiz yaz aylarında “Baby Doge” kelimesini kullanarak bir paylaşım yapmasının ardından Dogecoin kopyası olarak bilinen mem token “Baby Doge” dakikalar içerisinde %90 değer kazanmıştı.

İlgili Haber
Elon Musk'ın Son Tweeti, Dogecoin (DOGE) Yerine Bu Kripto Paraya Yaradı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu