Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Milyoneri, Yeni Alım Yaptığı Projeyi Açıkladı!

DOGE milyoneri taraf değiştirdi!

Hayatındaki bütün birikimi olan 250.000 dolar ile hiç düşünmeden Dogecoin (DOGE) yatırımı yapması ile tanınan Glauber Contessoto, şimdi taraf değiştirmiş gibi gözüküyor. Eylül ayında bu yatırımı yapıp devamında milyoner olan Contessoto, şimdi ise Floki Inu (FLOKI) odaklı bir yatırım yaptığını açıkladı.

FLOKI, DOGE’un Yerini Alabilir

Benzinga’ya konuşan çiçeği burnunda milyoner, 125.000 dolarlık FLOKI aldığını ve yaklaşık 500 milyon FLOKI’ye sahip olduğunu vurguladı. Portföyü hala 900 milyon DOGE sayesinde çoğunlukla DOGE’den oluşan ünlü milyoner, artık en büyük ikinci yatırımı olarak ise FLOKI’yi eline almış oldu.

Kripto para milyoneri, bir milyar adet FLOKI’ye ulaşana kadar devamlı alım yapmaya devam edeceğini vurguladı ve bu da mevcut fiyat üzerinden 100.000 dolarlık alım yapılması anlamına geliyor. Ünlü isim, bütün stratejisinin daha fazla FLOKI ve DOGE alma odaklı olduğunu açıkladı.

Dogecoin milyoneri, piyasanın geleceğine baktığında FLOKI’nin aynı DOGE gibi meteorik bir yükseliş elde edebileceğini düşünüyor. Meteorik yükseliş öncesinde ne kadar FLOKI alırsa o kadar iyi olduğunu belirten ünlü isim, bu rekorun ise yeni video oyunu ile geleceğini vurguladı. NFT’leri ve play-to-earn temellerini içerecek olan FLOKI’nin oyunu, ünlü isme göre ciddi bir artış getirecek.

Aslında FLOKI son zamanda dünyanın dört bir yanında birçok reklam kampanyasına imza atıyor ve bu gelişmelerin eninde sonun fiyata etki etmesi beklenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu