Altcoin

Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Otomotiv Devinden İyi Haber!

Dogecoin artık Nissan tarafından ödeme olarak kabul ediliyor.

Elon Musk’ın favori kripto para birimi Dogecoin (DOGE), yavaş yavaş adını bütün dünyada duyurmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden Daytona Nissan, bundan sonra DOGE’un araç satışlarında ödeme olarak kabul edileceğini açıkladı.

DOGE Ödemeleri Nissan’da Destekleniyor

ABD merkezli Daytona Nissan tarafından yapılan açıklama sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Twitter hesabından birkaç gün sonra yapılan ek açıklamada ise şubenin tam anlamıyla arama yağmuruna tutulduğu belirtildi. Birçok yatırımcının DOGE ile ödemelerin kabul edilip edilmediğinden emin olmak adına Daytona Nissan’ı aradığı görülüyor. Bu da DOGE için nasıl bir ilgi oluştuğunu ortaya koymakta.

Aşağıdaki tweet içerisinde de “bu bir şaka değildir” ifadesinin yer aldığı net bir şekilde görülebilmekte.

DOGE fiyatı son 2 aylık süreçte inanılmaz bir yükseliş elde ederek 0,089 dolara kadar çıktı. %1.000 civarında artış elde eden DOGE, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,067 dolardan işlem görmekte. Hala son 7 günlük performans tablosunda %43 yükseliş elde eden ve yeşil konumda olan DOGE, 1 haftadır ise performans kaybı yaşıyor.

Elon Musk’ın DOGE ile ilgili tweetlerinin kesilmesi, sınırsız arza sahip olan DOGE için yavaş yavaş fiyat düşüşü yaşanmasına yol açtı. Musk da son dönemde DOGE’ye olan ilgisini lider kripto para birimi Bitcoin’e yöneltti. Buna rağmen bireysel yatırımcıların yaptıkları yüklü alımlar ve oluşan DOGE etkisi, uzun bir süre daha geçmeyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu