DogecoinHaberler

Dogecoin’den Shiba Inu’ya (SHIB) Destek Mesajı!

Dogecoin sevenlerle SHIB sevenler karşı karşıya gelince uyarılar da geldi.

Bu haftanın en çok konuşulan ikilisi Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki tatlı rekabet devam ederken, Dogecoin geliştiricilerinden dostluk mesajı geldi.

Son yükselişlerinin ardından her ikisi de ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan bu kripto paralar gösterdikleri performansla yatırımcılarını milyoner yaptı.

Pek çok konuda birbiri ile karşılaştırılan bu kripto paralar büyük komünitelere sahipler. SHIB ve Doge yatırımcıları arasındaki bu çekişmenin tarafları zaman zaman karşı karşıya getirdiğine şahit olduk.

Dogecoin’in geliştirici ekibinde bulunan Michi Lumin kısa süre önce yaptığı bir paylaşımda Dogecoin sevenleri bu konuda uyardı. Pisliğe ortak olmayın diyen Lumin, kabileciliğin kripto para sektörüne zarar verdiğini ifade etti.

“Diğer kripto paralara saldırmak Dogecoin sevenlere göre değil. Pisliğe bulaşma, kendini küçültme. Kabilecilik kriptoya fayda sağlamaz. Bu zarar vericidir.”

Twitter’da 2.3 milyon takipçisi bulunan resmi Dogecoin hesabı Lumin’in paylaşımını alıntılayarak, “Kendinizi kötü bir şey söyleyecek gibi hissettiğinizde, bu enerjinizi birisinin gününü aydınlatmak için kullanın. Bu uzun vadede çok daha etkilidir.” dedi.

İlgili Haber
Dogecoin SHIB'i Geçti! Bitcoin'de OBO Formasyonu Bozuldu! İşte Son Durum!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu