BitcoinHaberlerKripto Para

Donald Trump Uyardı: “Kripto Patlamaya Hazır Çok Tehlikeli Bir Alan!”

Kripto sektörüne bir türlü ısınmayan Eski ABD Başkanı, bu tavrından hala ödün vermiş değil.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Fox Business’a verdiği bir demeçte kripto paralar ve NFT’ler hakkında konuştu. Bu zamana kadar kripto paralara karşı olumsuz ve mesafeli bir tavır takınan Trump, bu tavrını değiştirmedi ve kripto paraların çok tehlikeli olduğunu söyledi.

Kripto parayı hiç sevmedim çünkü dolara sahip olmayı seviyorum. Bence para birimi dolar olmalı, bu yüzden hiçbir zaman büyük bir kripto hayranı olmadım ama gittikçe büyüyor ve kimse bu konuda bir şey yapmıyor.

diyen Eski ABD Başkanı, ağustos ayında da kripto para birimlerinin “gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket” olduğunu öngörmüştü. Bitcoin’i ise ağır düzenlemeye ihtiyaç duyan bir aldatmaca olarak nitelendirmişti.

Trump’a eski first lady’nin mantarsız token (NFT) girişimi sorulduğunda ise “Harika bir iş yapacak… Harika bir hayal gücü var ve insanlar eski first lady’mizi seviyor, bunu söyleyebilirim. Gerçekten seviyorlar, onu seviyorlar.” yorumunda bulundu.

Sosyal medya hesapları kapatılan Trump, kendi sosyal medya uygulamasını başlatıyor!

Paylaşımları sebebiyle sosyal medya hesapları kapatılan eski ABD Başkanı Donal Trump, yapılan baskılara daha fazla tahammül edememiş ve bir süre önce TRUTH Social platformunu başlatacağını duyurmuştu.

Global medyaya bir tepki olarak kurduğu sosyal medya platformu TRUTH Social ile ilgili de konuşan Eski Başkan, “Çok büyük olacak!” vurgusu yaptı ve bu yeni platformun Silikon Vadisi İnternet şirketlerine bir alternatif olacağını yineledi. Trump, gelecek yılın başlarında TRUTH Social’ı ulusal olarak başlatmayı planlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Lan bıdı bıdı yapma sende çıkar bir coin yada token onuda alır millet. Bırak kendini bu rüzgâra. Şu gelenekçi eski kafa insanlar kabul edin şu sektörü artık geleceğin dünyası bu yapacak birşey yok


Başa dön tuşu