NFT

Dünya Starı Madonna da NFT ve Kripto Para Sektörüne Bu Alım İle Girdi!

Madonna, Bored Ape satın alımı yaparak NFT sektörüne giren en güncel ve belki de en ünlü isim oldu!

Dünyanın en ünlü pop yıldızlarından olan Madonna, kripto para ve NFT sektörüne giriş yapan en güncel isimlerden birisi oldu.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonuna ilgi duyduğunu daha önce belirten Madonna’nın seçimi tahmin edilebileceği gibi bundan yana oldu.

Madonna da BAYC Aldı

63 yaşındaki şarkıcı, dün gece yayınladığı bir Instagram gönderisinde “metaverse dünyasına giriş yaptığını” belirtti.

Bored Ape koleksiyonunun 4988 numaralı NFT’sini satın alan Madonna, böylelikle bu dünyaya adım atmış oldu.

Madonna söz konusu gönderisinde NFT satın alımına yardımcı olmasından dolayı MoonPay’e teşekkür etti. Moonpay, ünlülerin son yıllarda yaptığı büyük NFT alımlarına aracı olan bir kripto para ödeme şirketi.

OpenSea üzerindeki işlem kayıtlarına bakıldığında Madonna’nın NFT’sinin MoonPay tarafından 180 ETH’ye geçen hafta satın alındığı görülüyor.

Bu da 564.000 dolara tekabül etmekte. Şirket daha sonra bu NFT’yi Madonna‘ya sahip olduğu tahmin edilen cüzdana gönderdi.Gönderimin iki gün önce yapıldığı görülmekte.

MoonPay daha sonra ise 1506 numaralı BAYC NFT’sini başka bir cüzdana transfer etti. Söz konusu NFT daha sonra da ünlü yıldız Wiz Khalifa‘nın Twitter profil fotoğrafı oldu.

BAYC koleksiyonunun son dönemde bir hayli popüler olduğu biliniyor. Özellikle ApeCoin (APE) airdrop etkinliğinden sonra proje hiç olmadığı kadar popüler bir hal aldı ve şu an projenin destekçilerinin sayısı rekora gidiyor.

İlgili Haber
ApeCoin Piyasaya Çıkmasının İkinci Gününde Yüzde 90 Yükseldi! Analistler Ne Düşünüyor?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu