DogecoinHaberler

Dünyaca Ünlü Milyarderden Dogecoin Yatırımcılarını Sevindiren Adım: Elon Musk Değil!

Dünyaca ünlü bir milyarder Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını potansiyel olarak sevindirebilecek bir adım attı.

Alışveriş devi Amazon’un eski CEO’su milyarder Jeff Bezos, Twitter üzerinde Dogecoin (DOGE) kurucusu Billy Markus’u takip etmeye başladı.

Markus, gelişmenin ardından attığı Tweet’inde esprili bir şekilde Amazon’dan alışveriş yapmayı sevdiğini söyledi.

Billy Markus 1.4 milyon takipçisiyle Twitter üzerinde hem kripto para dünyasının hem de DOGE topluluğunun en popüler temsilcilerinden biri olarak biliniyor.

Amazon’un Kripto Para Ödemesi Alacağına Dair Spekülasyonlar Yıllardır Yapılıyor

Amazon şimdilik kripto para ödemelerini kabul etmese de son birkaç yıldır şirketin kripto para ödemesi almaya başlayacağına dair söylentiler dolaşıyor.

Şirketin mevcut CEO’su Andy Jassy, Nisan ayında CNBC’ye yaptığı açıklamasında şirketin NFT satışı yapmaya başlayabileceğini söylemiş ve kripto paraların gelecek için büyük bir anlam ifade edeceğine inandığını belirtmişti.

Milyarderler Dogecoin’e Isınmaya Başladı?

Virgin Galactic kurucusu Richard Branson’ın uzay yolculuğu yapmasının ardından geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Bezos da uzay şirketi Blue Origin ile birlikte uzaya gitmişti.

Bezos’un Elon Musk’ın bu alanda rakibi haline gelmesine rağmen Musk henüz böyle bir seyahat gerçekleştirmedi.

Bilindiği üzere Musk büyük bir Dogecoin hayranı olmasıyla tanınıyor ve kısa bir süre önce açıklanan fakat henüz tamamlanmayan Twitter satışı ile birlikte sosyal medya devi üzerinde bir şekilde DOGE kullanılabileceği düşünülüyor.

İlgili Haber
Elon Musk'ın Twitter'ı Satın Almasıyla İlgili Gelişme Yaşandı: Yeni Bir İddia Geldi!

Bazı DOGE hayranları Twitter üzerinden yaptıkları açıklamalarında Bezos’un Billy Markus’u takip etmesinin “DOGE için anlamının büyük olduğunu” söylediler ve Amazon kurucusunun DOGE’a ısınmaya başladığını iddia ettiler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu