Bitcoin

Dünyanın En Büyüğü Bitcoin Hakkında Konuştu: Bitcoin’i Bekleyen Gelecek…

BlockRock'ta CIO olan Rick Rieder'den Bitcoin açıklaması.

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlockRock’ta CIO olan Rick Rieder, lider coin Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in gelecekte ‘altının yerini alacağını’ açıklayan Rieder, bugün için birçok insanın kripto para birimine ilgi göstermemesine rağmen gelecekte bugünün altını olarak Bitcoin’in (BTC) görülecek olduğunu belirtti.

Lider kripto para birimi hakkında olumlu düşünceleri olduğunu belirten Rieder, yatırımcıların sayısının giderek daha fazla arttığını ve bu artışların sonucunda daha fazla ilginin oluştuğu kripto para camiasının geliştiğine dikkat çekti.

“Altın Külçesinden Daha İşlevsel”

Bitcoin’in ‘altın külçesiyle’ olmaktan daha çok daha işlevsel olduğunu ve fiziksel bir varlık olmayarak 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilecek olmasının faydalarına değinen Rieder, kendisinin ‘bitcoin boğası’ olmadığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu